Dünyaca Ünlü İtalyan Kasap Dario Cecchini Türkiye’ye Geliyor

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un imza restoranlarından Atelier Di Carne by Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde dünyaca ünlü İtalyan kasap Dario Checchini’nin hazırlayacağı özel menü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

İtalyan usta Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde özel olarak hazırlayacağı menü ve sunumlar ile Mandarin Oriental, Bodrum, imza restoranlarından Atelier di Carne’de misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Dario Cecchini’nin meşhur yemeği Dario Steak Tartar ile başlayacak menü, “beef or not-to-beef” sorusunu sorduran ve ezber bozan lezzetler ile devam edecek. Hazırladığı özel tadım menüsü ile misafirlerini şımartan İtalyan usta, büyüleyici gösterisi ile de unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Dario Cecchini’nin merak ile beklenen tadım menüsüne özel olarak seçilen şaraplar eşlik edecek. Atelier di Carne by Dario Cecchini’de saat 19:30’da özel hazırlanan kokteyl ikramları ile başlayacak gece, Dario Cecchini’nin eşsiz yemek sunumu ile devam ederek The Living Room’da DJ David Saboy ve DJ JP Riguard’ın müzik ziyafeti ile noktalanacak.

Zengin menüsünde farklı et çeşitlerine yer veren dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, İtalyan üstadın geleneksel et hazırlama tekniklerine yepyeni bir soluk getiren sıra dışı yemekleri ile bir lezzet şölenine ev sahipliği yapıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın