Muutto Anatolian Tapas Bar Fişekhane’de Açıldı

İlk olarak Moda’da Muutto Street Food & Meze Bar ismiyle açılan ve kısa zamanda ciddi bir müdavim kitlesi edinen Muutto’yu markanın kurucusu ve şefi Umut Karakuş, yakın zamanda Galataport’a taşımıştı. Ödüllü şef Umut Karakuş’un hem Anadolu’dan hem de İspanyol tapas kültüründen aldığı ilhamı yansıttığı markası Muutto Anatolian Tapas Bar, şimdi de Fişekhane’de kapılarını açtı. Moda’da bulunan sekiz masalı Muutto Street Food & Meze Bar’ın devamı olarak açılan Tapas Bar, Anadolu kültüründen gelen Casual Fine bir restoran olarak kendini konumlandırıyor.

Anadolu kültürü ve İspanyol Tapas kültürünü modern dokunuşlar ile bir araya getiren Muutto Anatolian Tapas Bar, ödüllü Şef Umut Karakuş’un muhteşem lezzetlerine ev sahipliği yapıyor.

Anadolu’dan ilham aldığı çok özel kokteylleri ve sunumları ile herkesten büyük beğeni toplayan menüde tapas trio balık, patatas bravas, Pan con tomatas ve Yedikule bostanları gibi Anadolu-İspanya kültürünün birleşimi olan özel tabaklar yer alıyor. Bu benzersiz tatların yanında Flora, Reyhan, Thracian gibi içerisinde bergamot köpüğü, ev yapımı reçeller ve Arnavut biberlerle tatlandıran kokteyller servis ediliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın