Divan Delivery’nin doğa dostu paketleri uluslararası ödülün sahibi oldu!

Akıllı ambalaj sistemi sayesinde hem doğa dostu hem de hijyenik bir sofra kurmayı kolaylaştıran Divan Delivery paketleri, uluslararası A tasarım ödülleri ve yarışmasında en iyi ambalaj tasarımı ödülünü aldı.

Divan Restoranları’nın usta şeflerinin ellerinden çıkan tatlarını, sevenlerinin evlerine taşıyan Divan Delivery, özel tasarım ambalajları ile dünyanın önde gelen uluslararası tasarım yarışmalarından biri olan A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’nda en iyi kutu tasarım ödülüne layık görüldü. Dünyanın daha iyi bir yer olması temasıyla tasarlanan Divan Delivery ambalajları, özel ısı etiketleri ile sıcaklık ölçümü sağlamasının yanı sıra, doğa dostu, biyolojik olarak parçalanabilir malzemeden üretilmesi sayesinde doğada atık oluşturmuyor ve çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

Farklı ülke ve yaratıcı disiplinlerdeki en iyi tasarım çalışmalarının tanınması için kurulan A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması, tüm ülkelerde endüstri alanlarındaki en iyi tasarımları öne çıkararak iyi tasarım uygulamaları ve disiplinleri için global farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Ödüllerin en önemli hedefi ise tasarımcıları, şirketleri ve markaları topluma fayda sağlayacak üstün ürün ve projeler üretmelerini sağlamak.

Kutu üzerinde kullanılan özel mürekkep baskısı, 40 derecenin altındaki sıcaklıklarda ortaya çıkarken tüketiciye yiyeceği ne zaman ısıtması gerektiğini bildiren ve ilave servis ekipmanına ihtiyaç olmadan yemek yemeyi mümkün kılan Divan Delivery’nin ödüllü ambalajları geri dönüşümlü ve doğa dostu malzemelerden tasarlandı.

Misafirler, Divan Delivery’nin geri dönüştürülebilir, tamamen pirinç unundan üretilen çatal, bıçak ve kaşık servis takımları ile doğaya duyarlı, aynı zamanda şık bir dokunuşla Divan lezzetlerini evlerinde tüketebiliyor. Ödüllü paketler, biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerden üretilmesi sayesinde doğada atık oluşturmuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın