Fransız Şarkıcı Dany Brillant, Sunset Grill & Bar’ın 30. Yılı İçin Türkiye’de

Enerjik sahne performansları swing, caz ve pop tarzını birleştirmesiyle kendi tınılarını oluşturan Dany Brillant, 16 Mayıs’ta boğaz manzarasının muhteşem görüntüsü eşliğinde birlikte Sunset Grill& Bar’ın 30. yılı için sahnede olacak.

     

İstanbul’un dünya çapında ünlü, 2024 Gault Millau’dan En İyi Sommelier ödüllü restoranı Sunset Grill &Bar 30. Yılını kutlamak için Fransız şarkıcı Dany Brillant eşliğinde sevenlerini ağırlarken konuklarına hem keyifli hem de unutamayacağı bir an sunacak.

Fransız şarkıcı Dany Brillant, Latin, caz, ve rock ritmlerini bir arada uyumlarken repertuarının genişliği ve adımlar öteden dans etme isteği uyandıran sahne performansıyla birlikte hayranlarına eşsiz anlar yaşatacak. Gecenin bir diğer konuğu da eğlenceli sahne performansıyla birlikte Kaan Sekban olacak.

Gecenin lezzetlerinde Şef Marios Tsoudis’un imzalı menü damaklarınıza sunulacak. Kutlama etkinliğinden elde edilen gelirlerin büyük bir bölümü de geneği sürdürülerek WWF-Tükiye’ye  (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) bağışlanacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın