Anneler Günü’nde Shang Brunch’ta 7 Ünlü Şefle Lezzetli Deneyim

Anneler Günü’nde Türk ve dünya mutfağından 7 Executive Şef’in imza lezzetlerini deneyimleme fırsatı yakalayacağınız IST TOO’da gerçekleşecek Shang Brunch, sizleri sıra dışı bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor. 

Eşsiz Boğaz manzarası ve üstün hizmet kalitesiyle dikkat çeken Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Anneler Günü’ne özel sıra dışı bir brunch etkinliğiyle misafirlerini lezzet dolu dünya turuna çıkarmaya hazırlanıyor. İstanbul’un en popüler restoranlarının isimlerinden sıkça söz ettiren yetenekli Executive Şeflerin yer alacağı “Shang Brunch”da misafirler, canlı istasyonlarda gastronomi tutkunlarıyla buluşacak. Shangri-La Bosphorus, Istanbul misafirleri hem şeflerle tanışma fırsatı yakalayacak hem de hafızalarından silinmeyecek bir deneyim yaşayacak.

Aynı anda 7 şef mutfağının deneyimlenebileceği ilk ve tek gastronomi serüveni

Shang Brunch’ta; İtalyan mutfağını temsilen PaperMoon Executive Chef’i Giuseppe Pressani ve Shangri-La Bosphorus Executive Chef’i Giovanni Terracciano, Çin ve Kanton mutfağını temsilen Shang Palace Chef de Cuisine’i Cheng Lu, Türk mutfağını temsilen 2023 ve 2024 yıllarında Michelin yıldızına sahip Topaz’ın Executive Chef’i Tevfik Alparslan, İsviçre mutfağını temsilen Le Cordon Blue Executive Chef’i Erich Ruppen, Thai mutfağını temsilen Çok Çok Thai Executive Chef’i Khun Nuch ve Healthy & Detox kategorisini temsilen Raw Food konusunda eğitmen & şef Elçin Oflaz hazır bulunacak. Executive Şefler imza yemeklerini lezzet tutkunları ile buluştururken, misafirler tek bir günde 7 ayrı mutfağa ait yemekleri deneyimleyerek, eşsiz bir gastronomi serüvenine doğru yelken açacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın