Ağırlama Sektörünün Oyuncuları ‘Diversity in Hospitality’ Teması ile 5. Uluslararası FSummit 2025’te Antalya’da Buluşuyor!

Türkiye’yi dünya üzerinde önemli bir turizm, ağırlama ve gastronomi destinasyonu haline getirmek amacıyla ulusal ve uluslararası paydaşlar arasında köprü kurmak için hareket eden Sözen Organizasyon; sektörün önemli firmalarını ve profesyonellerini 31 Ocak-1 Şubat tarihlerinde 5.Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit 2025’te bir araya getiriyor.

Sektörün ulusal ve uluslararası arenada gelişimini destekleyen, gastronomi turizminin geleceğinin tasarlanmasına katkıda bulunmayı kendisine misyon edinen Sözen Organizasyon, Türkiye’yi bu alanda çekici bir destinasyon haline getirme hedefiyle gerçekleştirdiği Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit 2025’i 5’inci kez Antalya’da ‘Diversity in Hospitality’ teması ile Antalya’da düzenliyor.

NEST Congress & Exhibition Center’da gerçekleşecek olan FSummit 2025, bu sene ‘Diversity in Hospitality’yi yani ‘Ağırlama Sektöründe Farklılık’ı ele alıyor. Nedir bu peki? Farklı arka planlardan, kültürlerden, cinsiyetlerden, yeteneklerden ve bakış açılarından insanların temsil edilmesi ve dil, din, ırk ayırt etmeden insanların eşit ölçüde değerli ve saygın hissettiği bir ortam oluşturulmasıdır. İşe alımlardan çalışan eğitimlerine, misafirlerin ve hizmet sektöründe yer alan personelin özelliklerini ayrıştırmadan tanımak ve iş yapmak olarak gösterilen bu konu, FSummit’te ele alınacak. 

Ulusal ve uluslararası HoReCa sektörü, turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcıları, otel ve restoranların üst düzey yöneticileri, gastronomi profesyonelleri, F&B direktörleri, satınalma müdürleri, şefler, gastronomi yazarları, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçileri, seyahat acenteleri, marin turizmi profesyonelleri ve sektöre değer katan önemli isimler bir araya gelecek.

Turizm, ağırlama ve gastronomi sektör profesyonellerinin iki gün boyunca birçok farklı panelde tema çerçevesinde konuşacağı ve 5 bin ziyaretçinin katılması beklenen FSummit 2025, aynı zamanda Michelin yıldızlı ve Gault&Millau şapkalı pek çok değerli şefi de sahnede ağırlayacak. Bununla beraber organizasyonun fuar bölümünde yer alan ulusal ve uluslararası firmalar, stantlarında workshop’lar, çözüm gösterileri ve tadım deneyimlerine yer verecek.

FSummit 2025 konferansımızı & fuarımızı ziyaret etmek ve deneyimlemek için sizi 31 Ocak-1 Şubat tarihlerinde Antalya’da NEST Congress & Exhibition Center’a bekleriz.

Sosyal Medya'da Paylaşın