Bodrum’da sanat ve gastronominin yeni adresi: Elementa Hotel

Bodrum Yalıkavak’ta sanat ve gastronominin adresi olan Elementa Hotel, ilk misafirlerini ağırlamaya başladı. Otelin resmi açılışı ise 29 Haziran’da yapılacak.

3 kuşak turizmci ailenin  kadın veliahtı Nurçe Erben, dün yeni açılan Elementa Hotel’ de dostlarını ağırladı.9.otel çalışmalarının projelerine başlayacak olan Erben, üst segmen açtığı otelin tüm tasarımı ile birebir kendi ilgilendiği Elementa Hotel’de her hafta bir etkinlik yapacak.
Akdeniz yemekleriyle lezzet deryasında yüzdüren, bulutların üzerindeymiş gibi bir uyku yaşatan, antik Yunan heykelleriyle dolu Agora Bahçesinde kokteyller sunan otel, ilk misafirleri Gül Ergi, Neylan Vardar, Maria maksymenko, Petek Ertüre, Elif Yazıcı Girgin, Nil Uzun, Arzu Kalaylı gibi bir çok davetli katıldı. Davetlilere oteli gezdiren Erben, misafirleri ile birebir ilgilendi.
Bodrum’da sanat ve gastronominin adresi kapılarını açıldı
Yalıkavak’ın en gözde koylarından Tilkicik’te yer alan Elementa Hotel, 52 odasıyla lüks butik otel konseptinde hizmet veriyor. Adını topraktan, havadan, ateşten ve sudan alan otel, misafirlerin sanat sevgisini mimarisine katan, yemeklerinde harmanlayan, servis hizmetinde buluşturan bir mekân olarak dikkat çekiyor. Bu sezon ilk misafirlerini ağırlayan otelin, resmi açılışı  ile  sanat, iş ve cemiyet dünyasından isimlerle gerçekleştirilecek.
Yöneticisi tanıdık bir isim
Otelin yöneticisi ise 3 kuşak turizmci ailenin kadın veliahtı Nurçe Erben. Ten Tour’un ve Onur Air’ın eski ortaklarından  merhum Muhittin Ünsal Tülbentçi’nin torunu. Üç kuşak turizmci bir aile olan Erben ailesi, aquaparkıyla tanınan Yalıkavak’taki Cactus Fleur Beach Hotel’lerinin de sahibi. Sanat, gastronomi ve turizmi bir araya getiren Nurçe Erben, yeni otelin bütün tasarımı ve konseptiyle bire bir ilgilendi. Erben, sanata olan ilgisi nedeniyle otelin alt katını da sanat galerilerine uygun hale getirdi.
Sosyal Medya'da Paylaşın