Yemeksepeti ve Kahve Dünyası Algötür’den Bir İlk

Türkiyede 2020 yılında Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında zincir kahve markası olarak ilk kez deniz hizmetini başlatan Kahve Dünyası Algötür, şimdi de Yemeksepeti ile bir ilke daha imza atıyor. Yemeksepeti ve Kahve Dünyası Algötür, karadaki iş birliğini denize taşıyarak, maviyle yeşilin birleştiği eşsiz koylardaki tekne tatilcilerine, online servis hizmetini açıyor. Pilot bölge olarak Bodrumda başlayacak ve sonrasında Göcek ile Marmaris koylarına da açılacak olan hizmet ile siparişler Yemeksepeti uygulaması üzerinden online alınacak ve Kahve Dünyası Algötür Tekneleri, sevilen lezzetlerini sipariş veren teknelere denizde teslim edecek.

Kahve Dünyası Algötür, 2020 yılında deniz üzerinde tatil yapan misafirler için tekne hizmetini başlatarak, dondurmadan sıcak-soğuk kahvelere, teknelerde taze pişirilebilecek kruvasan, poğaça gibi donuk veya pişirilmiş unlu mamullerden atıştırmalık çikolatalara kadar geniş ve seçkin menüsüyle nitelikli kahve ve ürünleri denizde de ulaşılabilir kılmaya devam ediyor. Üç yıldır deniz üzerinde verdiği hizmeti Yemeksepeti ile birlikte online siparişe de açan Kahve Dünyası Algötür bu iş birliği ile kara ile bağlantısı olmadan denizin üzerinden yine denizdeki kullanıcılarına online sipariş yapan ilk marka olacak.

Pilot bölge olarak seçilen Bodrum koylarında başlayacak olan hizmet kapsamında “TEKNE50” koduyla Yemeksepeti uygulamasından Kahve Dünyası Algötür Teknesine verilecek ilk siparişe özel 200 TLlik alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kuponu hediye edilecek ve anında sepette kullanılabilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın