Taptaze Kırmızı Çileklerle Birlikte Magnolia Bakery Yazı Kutluyor

Mevsimin müjdecisi, doğanın en zarif armağanı olan taptaze çileklerle Magnolia Bakery, yazın kapılarını aralıyor. Amerikan pastane kültürünün incisi, damakları büyüleyen eşsiz lezzetlerle haziran ayına özel bir davet sunuyor.

Magnolia Bakery’nin maharetli ellerinden çıkan Strawberry Shortcake Pudding, her lokmada tatlı bir serenade sunuyor. Fırınlanmış çileklerin ve vanilya esansının dansı, vanilya wafers’ın muhteşem eşlikleriyle tamamlanıyor. Bu özel tat, yaz akşamının coşkusunu hissetmek isteyen herkesin damaklarında eşsi tat bırakmaya hazırlanıyor.

Magnolia Bakery’nin başka bir incisi daha: Strawberry Cake & Cupcake. Mevsimin en seçkin çilekleriyle hazırlanan bu tatlılar, çilek püresi ve taze çilek dolgusuyla buluşuyor. Üzerlerindeki hafif Strawberry Mereng Buttercream kaplamasıyla, tatlı bir hayale dönüşüyorlar.

Daha fazlası da var! Nilla Wafer Crust tabanı üzerine serpilmiş çilek püresi, çırpılmış krema, limon kabuğu rendesi ve kondense süt dolgusuyla hazırlanan eşsiz lezzet: Strawberry Icebox Bar. Yazın tazeliğini ve keyfini her lokmada hissedeceğiniz, gevrek Strawberry Scone ve el yapımı Strawberry Cheesecake Ice Cream ile de yazın keyfini doyasıya yaşamak isteyenleri bekliyor.

Magnolia Bakery, her biri birer lezzet şöleni olan bu tatlarla, yazın gelişini kutluyor. Unutulmaz anlarınıza tatlı bir dokunuş katmak için, sizi Magnolia Bakery’nin eşsiz dünyasına davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın