Wish More Hotel İstanbul’dan iş dünyasına, küçük bir mola daveti

“Ağırlamak bizim özümüzde var” mottosuyla yola çıkan Wish More Hotel İstanbul, gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaya devam ediyor. Çalışma arkadaşları ve iş ortakları ile olan ilişkilerine verdiği önem ile adından söz ettiren Wish More Hotel İstanbul, hem ekip ruhuna önemli bir katkı sağlamak hem de yarattığı sinerjiyle dayanışma ruhunu canlı tutmak adına, iş dünyasını davet ettiği “spinning” dersleri düzenlemeye başladı. Siz de, Wish More Hotel İstanbul’un bu davetine katılarak ekibiniz ile bir arada aktiviteler yapıp keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Pandeminin beraberinde getirdiği uzaktan çalışma modeli, iş yerindeki bağları ve iletişimi de etkilemiş durumda. Kendimizle baş başa vakit geçirmeye alıştığımız şu günlerde, ekip arkadaşlarımızla bir araya gelmeye de hasret kaldık. Bu açığı fark edip iş dünyasını bir araya toplamak adına adım atan Wish More Hotel İstanbul, iş dünyasını küçük bir molaya davet ediyor.

Ekip ruhunu arttıran kurumların, sürdürülebilir bir başarı yakalayacağına inanan Wish More Hotel İstanbul, ekip ruhuna önemli bir katkı sağlamak adına zumba, mat pilates, crunch, total body ve spinning gibi grup dersleri düzenliyor. 2000 metrekare alana kurulu Fitness& SPA merkezi ile hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere hizmet veren Wish More Hotel İstanbul, düzenleyeceği grup derslerine, iş dünyasını da davet ediyor. Kaliteli ve rahat bir konaklama deneyiminin yanı sıra, merkezi konumuyla da misafirlerine kolaylıklar sunan otelin düzenlediği aktivitelere katılarak ekibiniz ile bir arada keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın