Vitalica Wellness Avrupa birincisi oldu

Dünyanın en prestijli global organizasyonlarından World Luxury Spa Awards 2021 yarışmasının kazananları Mauritius’ ta gerçekleşen özel bir organizasyonla açıklandı. Farklı bölgelerden  Wellness ve Spa merkezlerine ödüllerin verildiği yarışmada “En İyi Detoks Programı” kategorisinde olan Vitalica Wellness, Avrupa’nın birincisi  oldu.

Vitalica Wellness’ın tüm  programları uluslararası deneyime sahip doktor ve terapistler tarafından “kişiye özel” olarak tasarlanmaktadır. Dünya standartlarında sunduğu Master Detoks, Intensive Detoks, Ayurvedik Detoks, Post Covid, Biohacking ve Kurumsal Wellness programları ; osteopatik ritüeller, bağışıklık destekleyici uygulamalar, kardiyolojik bakımlar, anti-aging (yaşlanma karşıtı) tedaviler, wellness mutfağında süper gıdalarla hazırlanan leziz yemekler ve eğitim atölyeleriyle  misafirlerinin yaşam kalitesini arttırarak, yenilenmelerini sağlıyor.

Vitalica Wellness, modern yaşam koşulları ile başa çıkmaya çalışan bireylerin, fiziksel ve mental olarak içerisinde bulundukları duygu durumlarını ayrıcalıklı eğitim terapi ve tedavi yöntemleriyle ve  Yoga, mindfulness, biohacking ve bootcamp temalı etkinlik ve kamplarla mutluluğa ulaşmalarını sağlıyor.

Murat Akdoğan: “Bu ödüller Türk sağlık ve turizm sektörünün başarısıdır”

MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan; “Vitalica Wellness henüz 2’inci yılını doldurmadan  önemli uluslararası ödüle layık görüldü. Bu ödüller, sadece Vitalica Wellness’ın değil; Türk sağlık ve turizm sektörünün başarısıdır. Le Meridien Bodrum Beach Resort Otelimizi bir sağlık merkezi olarak da Avrupa’nın zirvesindeki merkez olarak hizmete sunduk. Avrupa ve Uzak Doğu konseptlerini bir arada sunduğumuz çalışmalarımız ile Dünyanın ilk beş ‘wellness’ merkezinde olmalıdır” dedi.

Vitalica Wellness Bodrum bünyesinde olan Le Meridien Beach Resort , 2015 yılında proje aşamasındayken saygın mimari tasarım ödüllerinden biri olan A’Design Awards Milano’da dünya ikincisi olarak gümüş ödüle layık görüldü. 2017 yılında İsviçre’de, turizm alanında dünyanın en büyük organizasyonu olan World Luxury Hotel Awards’da Doğu Avrupa’nın en iyi lüks plaj oteli olmaya hak kazandı. 2018 yılında da uluslararası ödüllerine bir yenisini daha ekleyerek; World Luxury Hotel Awards 2018 yarışmasında  ‘Luxury Villa Resort’ kategorisinde Avrupa’nın birincisi  olmayı başardı. Yabancı platformda da Türkiye’yi destinasyon haline getiren Le Meridien Bodrum Beach Resort dünyanın en iyileri arasında yerini aldı. Doğaya saygı gösterilerek tasarlanan otel Ege denizinin kıyısında yer alan; yüksek oksijene sahip, yeşil bitki örtüsüyle , modern tasarımı ve kendine özel  plajıyla fark yaratıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın