Türkbükü’nün yeni rotası belli oldu: Borsa

Daha önce İstanbul ve Antalya’da yeni nesil ve eğlencenin nabzını tutan Borsa Entertainment Grup, bu sezon Bodrum Türkbükü’nde konaklama, yeme içme ve eğlence konsepti ile misafirlerini ağırlayacak.

Borsa Rooms & Villa, butik otel konseptiyle bünyesinde 9 oda, 3 villa, 1+1 residence ile misafirlerini ağırlarken, muhteşem lezzetleri ile ünlü isimlerin sahne aldığı Üzüm Kızı, Türkbükü’nün en büyük iskelelerine sahip Borsa On The Beach ve gündüz saatlerinde restoran, akşam saatlerinde bara dönüşen Borsa Bulls & Bears ile Bodrumluları eğlence ve lezzetin bir arada olduğu unutulmaz bir tatil sunuyor.

Yöresel ürünlerin yer aldığı çeşit çeşit mezeler başta olmak üzere, harika lezzetleriyle daha önce İstanbul ve Antalya’da bulunan ve adından söz ettiren Üzüm Kızı, Bodrum Türkbükü’nde eğlencenin yeni adresi olmaya aday. Cüneyt Karahan’ın işletmeciliğini yaptığı yeni nesil meyhane Üzüm Kızı’nda, ünlü şef Serkan Pakkan’ın muhteşem lezzetleri ile birlikte DJ performansları ve sahne şovlarının yanı sıra sezon boyunca Ayta Sözeri, Metin Arolat, Cevher, Ege, Buzuki Orhan, Bülent Özdemir, Cerem Onurluer ve Guest gibi ünlü isimler sahne alıyor.

“Borsa On The Beach’te sınırsız eğlence”

Başka hiçbir yerde olmayan kokoreç topu ve Borsa Burger ile damaklardan silinmeyen harika tatlar bırakan,Türkbükü’nün en büyük iskelelerinin birine sahip olan Borsa On The Beach, 200 kişilik kapasitesi, VIP locaları ile Bodrumlulara sınırsız eğlence sunuyor.

“Dünyanın ilk içki borsası Türkbükü’nde

2001 yılında Ankara’da dünyanın ilk içki borsası olarak açılan, sonrasında İstanbul ve Antalya’da şube açarak adından sıkça söz ettiren Borsa Bulls & Bears, son olarak Bodrum’a taşındı.

İddialı İtalyan mutfağı ile yeni nesil healty ve protein menüleri ile hizmet veren mekan, özel iskelesinde misafirlerini ağırlıyor. Gündüz saatlerinde günlük el açma makarnaları ve deniz mahsüllü pizzaları ile restoran, akşam saatlerinde ise sushi servisi ile birlikte bara dönen şık ambiyansı, muhteşem atmosferi ile dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Müşterilerine lezzet ve eğlenceyi bir arada sunan mekan, misafirlerine keyifli ve farklı Bodrum akşamlarını vaad ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın