Toro Latin Gastro Bar, Latin kültürünü Pazar Brunch’ında İstanbul’a taşıyor

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul bünyesinde yer alan, Dünyaca ünlü şef ve restoratör Richard Sandoval imzalı Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya mutfak kültürünün esintilerini taşıyan Pazar Brunch’ını misafirleriyle buluşturuyor. Menüde yer alan Burrata, sushi ve Tacolar Pazar sabahlarını renklendiriyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un bünyesinde bulunan, sıra dışı dekorasyonu ve Boğaz manzaralı terasıyla misafirleriyle buluşan Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini Pazar Brunch’ına taşıyor. Dünyaca ünlü, ödüllü şef Richard Sandoval’ın kendi yorumlarını taşıyan menüsüyle hizmet veren Toro, her Pazar canlı müzik eşliğinde 12:00-15:00 arası servis edilecek Brunch ile hafta sonunu gastronomik bir şölene çeviriyor.

250 yıllık tarihi bir hamamın restore edilmesiyle ortaya çıkan Toro Latin Gastro Bar’ın büyüleyici atmosferi, misafirlerine sunduğu Boğaz manzaralı terası ve barı ile unutulmaz bir deneyim vadediyor. Menüde yer alan sıra dışı lezzetlere, yetenekli barmenler tarafından hazırlanan el yapımı kokteyller eşlik ediyor. Latin Amerika kültüründeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından tanıyıp, paylaşarak, deneyimleme imkanı sunarken, canlı müzik performansının eşlik ettiği Brunch’ta eğlence Latin ezgileri ile doruğa çıkıyor.

Peru Mutfağı’na özgü sushiler ve bölgeye özel ceviche’lere ek olarak “Dry Aged” olarak bilinen kuru dinlendirilmiş et seçenekleri Toro Latin GastroBar’ ın imza lezzetleri arasında yer alırken. Burrata, Sushi ve tacolar Pazar Brunch’ına bambaşka bir renk katıyor. Toro Latin Gastro Bar’ın imza tatlısı La Bomba hafta sonu keyfini zirveye taşıyor.

Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya mutfağının eşsiz Pazar Brunch’ın , büyüleyici atmosferinde deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın