Tetsuya Wakuda, Marina Bay Sands’te ikinci restoranını açıyor

Benzersiz yeteneği ve farklı kültürlerle harmanladığı mutfağı ile iz bırakan Tetsuya Wakuda, Marina Bay Sand’te açılacak yeni restoranının müjdesini verdi. 2022’de açılacak olan Wakuda Sinapur, ünlü şefin tesisteki ikinci restoranı olacak.

Önümüzdeki yıl kapılarını açmaya hazırlanan Wakuda Singapur, Marina Bay Sands’te şefin iki Michelin yıldızlı restoranı Waku Ghin’e katılacak. Tetsuya Wakuda, ayrıca 2022’nin bahar aylarında Las Vegas’taki The Venetian Resort’ta bir restoran daha açmaya hazırlanıyor.

Kariyer boyunca, büyük övgüler alan Japon şef, Sydney’de kendi adını taşıyan restoranı Tetsuya’yla “Dünyanın En İyi 50 Restoranı” arasına girdi ve Singapur’daki Marina Bay Sands’te Waku Ghin iki Michelin yıldızının sahibi oldu. Japonya’da “Mutfağın Ustası” olarak tanınan, Fransız tekniğini Japon felsefesiyle birleştiren Wakuda, sadece en kaliteli ve mevsimlik malzemeleri kullanan eşsiz mutfak tarzıyla övülüyor. Dünyadan büyük ilgi gören Wakuda’nın Singapur’daki en yeni restoranı, şimdiden dünyada büyük beklentiler yaratıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın