Radisson Individuals, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da açılıyor!

Radisson Otel Grubu, muhteşem tarihi şehir Belgrad’ın tam kalbinde yer alan, Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Avrupa’da 2020’nin 4. çeyreğinde tanıtılan dönüşüm çözümü Radisson Individuals markası, Sırbistan’ın gelişmekte olan başkentinde halihazırda hizmet veren Radisson Collection Hotel’i adeta tamamlıyor.

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel, lüks kral dairesi ile birlikte 55 oda ve süitten oluşuyor. İhtişamlı Knez Mihailova Caddesi’ne bakan otel, yerel ressamların tablolarından yükselen yaratıcı enerjisi ile öne çıkıyor. Belgrade Art Hotel, misafirlerine ücretsiz sauna kullanımı ile birlikte spor merkezi ve otel içi park dahil çok çeşitli hizmetler sunuyor. Otelin restoranı Restaurant Mosaic, hem Akdeniz mutfağı hem de yerel mutfağın kaliteli ürünleri kullanılarak hazırlanan bir menü sunarken, barda ise sabahları kahve ve nefis Belçika waffle’ı servisi ediliyor. Otelin birinci ve dokuzuncu katlarında bulunan konferans salonları, doğal ışık aydınlatmalı ve klimalı. Dokuzuncu kattaki 90 kişilik salon ise şehrin tarihi merkezini gören terasıyla, toplantılar ve etkinliklere ev sahipliği yapmak için oldukça ideal.

Radisson Otel Grubu Orta & Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’den Sorumlu Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar: “Farklılıkları ve kültürüyle mutlaka görülmesi ve kalınması gereken kentlerden biri olan Belgrad’ta Grubumuzun ikinci otelini açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Hem otel sahipleri hem de konuklar için pazarın yeni dinamiklerine bağlı olarak sürekli değişen talepleri karşılayabilmek üzere hayata geçirdiğimiz Radisson Individuals markası, Güney-Doğu Avrupa pazarında varlığımızı daha da güçlendirecek sıra dışı markalarımızın en yeni üyesidir. Bu yeni marka ile misafirlerimiz, tarih ile yoğrulmuş ve her daim canlı bu kenti keşfederken, hizmet ve ağırlama konusunda “Evet Yapabilirim!” olarak ifade ettiğimiz yüksek standartlarımızı da deneyimleyebilecekler.”

“Geleceğe atılan muazzam bir adım”

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in sahibi, Sırbistan moda sektörünün tanınmış simalarından Sırbistanlı Todorovic ailesi. Yaşadığımız bu modern çağda misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak üzere moda sektöründe elde ettikleri bilgi ve uzmanlığı otelcilik sektörüne aktaran aile, modern sanattan dokunuşları ile kişisel özellikleri bir araya getirerek misafirlere keyifli anlar yaşatmayı ve bu oteli kentteki en popüler mekanlardan biri haline getirmeyi başardı. Misafirlerine başkentin ana caddesindeki tek otelde kalma ayrıcalığını sunan Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel, Belgrad Kalesi gibi tarihi yapılara ve her bir şapelin kendi hikayesini anlattığı birçok kiliseye yürüme mesafesinde.

Radisson Individuals üyesi Belgrade Art Hotel’in Genel Müdürü Vladimir Todorovic: “Radisson Individuals üyesi olarak Radisson Otel Grubu’na katılmak, 11 yıl boyunca tamamen bağımsız şekilde bir aile oteli olarak hizmet verdikten sonra Belgrade Art Hotel için geleceğe atılan muazzam bir adımdır. Bu birlikteliğin, tüm dünyada tanınmış bu otel zincirinin standartlarının ve uygulamalarının Belgrad’daki otelimize katacağı çok şeyi olduğuna ve bu sayede gelecekteki başarının reçetesini şimdiden yazdığımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın