Sofralar Sergisi, Raffles İstanbul’da Gerçekleşti

Dünyanın en ünlü yıldızlarının, davet tasarımcılarının katılımı ile ilk uluslararası “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” açılış kokteyli büyük bir ilgi ile Raffles İstanbul’da düzenlendi.

Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” açılış daveti, proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve Bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler ev sahipliğinde yapıldı.

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin en önemli isimlerinin bir araya geldiği, dünyanın ilk global projesi olan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” açılış davetine iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinin açılış kokteyli büyük bir ilgi ile karşılandı. Davet sırasında, ünlü jazz sanatçıları Manuş – u Ala ve İpek Dinç performansları ile renklenen davet, dünyada ilk kez Raffles İstanbul’da düzenlendi. Açılış kokteyli öncesinde misafirler “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini de dünyanın önde gelen 9 tasarımcısı ile gezme fırsatı buldu.

İstanbul’u kutlamalar destinasyonu olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmak amacıyla hayat bulan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi, 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Karaca ana sponsorluğunda Raffles İstanbul’da ilgi duyan misafirlerine gezme fırsatı sunuyor.

Proje ayrıca Sofra tasarımında uzman olan tasarımcılara da önemli bir fırsat sağlıyor. Jürisi dünyanın en ünlü davet tasarımcılarından oluşan ve Türkiye’de ilk kez hayat bulan Sofralar Sergisi Sofra Yarışmasına da büyük ilgi oldu. Yarışmacıların İstanbul temalı tasarladıkları sofra ünlü davet tasarımcıları tarafından seçilerek ilk 2 sofradan biri oldular ve sergide sofraları ile yer alma hakkı kazandılar. Bu davet masası ödüllerini kazanan tasarımcılar da MH Dream Maker’dan Melisa Demirhan Var ve O Luxw Desing, Inc’den Erica Jones ile Valerie Francois oldu.

Sosyal Medya'da Paylaşın