Şef Izu Ani ve Restoratör Evgeny Kuzin, Kitch-In için Accor ile ortaklık kuruyor

Gaia ve Shanghai Me gibi restoran konseptlerinin arkasındaki güçler olan Restoratör Evgeny Kuzin ve Şef Izu Ani, entegre bir gıda teknolojisi platformu olan Kitch-In’i başlatmak için otel grubu Accor ile ortaklık kurdu. Dubai merkezli yeni bir yemek teslimat platformu olan Kitch-In, Dubai Media City’deki Accor tarafından Movenpick Grand Plaza’da Nisan ayında faaliyete başlayacak.

Kurucular, Kitch-In yemeklerinin lezzet ve besin değerlerinden ödün vermeden teslim edileceğini ve israfı sıfıra indireceğini söylüyor. Kitch-In, otel misafirleri ve daha geniş bir topluluk için uygun fiyata sağlıklı, mükemmel kalitede mutfaklara erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

AccorHotels Ticari Genel Müdürü Yiğit Sezgin, “Kitch-In sayesinde, konuklarımıza odalarını terk etmeye gerek kalmadan enfes, restoran kalitesinde yemeklerin tadını çıkarma ve daha ileri gitme fırsatı vererek, odada yemek yemeyi geliştirme ve iyileştirme yeteneğine sahibiz. Dijital yaklaşımımız, destinasyonlarımız için mutfak seçeneklerini hızlı ve verimli bir şekilde yükseltebileceğimiz ve misafirperverliğimizin deneyimini otellerimizin tesislerinin dışına genişletebileceğimiz anlamına geliyor” dedi.

Kitch-In CEO’su Adrian Azodi, “Özel teslimat modelimiz ile yiyecek ve içecek, konaklama ve teslimat sektörlerinin her bölümündeki bilgi ve uzmanlık konusundaki zenginliğimiz, tamamen yeni ve ödüllendirici bir müşteri deneyimi sunmamızı sağlıyor” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın