Ege’nin kalbindeki huzuru Reges, a Luxury Collection Resort & Spa’da, Marriot farkı ile keşfedin!

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü oteli olarak Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

The Luxury Collection markasının otantik deneyim, şık atmosfer ve zarafet yaklaşımı doğrultusunda misafirlerine sofistike lüks bir konaklama deneyimini bir yaşam tarzı olarak sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, 15 Nisan’da sezonu açıyor.

İzmir’de Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection’ın lüks otel kategorisinde hizmet veren ilk oteli de olan Reges Çeşme, markanın rafine lüks anlayışını hem kolay ulaşılabilen destinasyonunda hem de izole ve güvenilir ortamında sunuyor. Reges Çeşme, Alaçatı’nın hemen yanında, Çeşme’ye adım mesafesi uzaklığındaki lokasyonu ile de en gözde buluşma adresi olarak öne çıkıyor.

Ege’nin otantik destinasyonlarına olan yakınlığı ile de uğrak noktası olacak Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çesme, iki ayrı binasında bulunan 93 oda ve 11 suitinde Ceşme Yarımadası’nın panoramik deniz manzarasını tüm misafirlerine sunuyor.

Reges Çeşme’de aynı tarihten itibaren Hemera ve Safran restoranları da Ege deniz mahsülleri ve İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra uluslararası lezzetlerini de sunmaya ve taze ve organik ürünlerin kullanıldığı sağlıklı menülerini servis etmeye hazırlanıyor.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çesme’nin eşsiz sahilinde kişiye özel kabanalarda kişiselleştirilmiş sakin ve huzur dolu bir tatil hedefleyen misafirler için ayrıca iki ayrı açık havuz buluyor. Yeşil ile mavinin birleştiği geniş dış mekanlarında unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapan otel bölgenin en popüler düğün ve davet mekanı olarak göze çarpıyor.

Son teknoloji Technogym® ekipmanına sahip fitness merkezi, sauna ve buhar odası alanları, Türk Hamamı, masaj odaları ve kapalı havuzu ile 1400 metrekarelik alana yayılmış Spa Reges otelde konaklayan misafirlerin Spa deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor.

Yerden tavana cam kaplı geniş pencerelerinden Ege’nin tüm güzelliklerini gözler önüne seren odalar ferah ve geniş alanlarının tasarımlarında doğanın zengin nüanslarını yansıtıyor. Bolluk, bereket ve şans getirdiğine inanılan tavus kuşu görselleri her bir odayı süslerken, yatak baş ucunda bulunan Sakız Ağacı yaprağı görselleri Çeşme’nin otantik ruhunu yansıtıyor. Odaların tasarımında kullanılmış olan mermerler, oyma işi ahşap detaylar, nötr renk paletinin ferahlatıcı etkisini yansıtıyor. Şık ve modern yaşam alanı sunan odalarda yağmur duşu, son teknoloji ultra modern televizyon, kişisel tercihlere göre ayarlanabilir aydınlatma ve sıcaklık araçları bulunuyor.

Reges latince kral anlamına geliyor. Reges Çeşme’nin mimarisi kuş bakışı görünüm ile incelendiğinde kral tacını andırıyor. Dış binanın katmanlı görünümü ile Sufi ritüelinin çağdaş bir şekilde yorumlandığı otel, iç mekanlarında da eski Japon Kintsugi felsefesinin izlerini taşıyor. Yaşanan her şeyin değerli olması ve hayatımızdaki kırılmaların aslında bir bozulma ve yokluğa gidiş değil, yeni bir varoluş biçimi olduğuna işaret eden, umut dolu yaşam metaforları üreten bu sanat anlayışı otelin aydınlık ve ferah ortamlarının yaldızlı bezemeler ile tasarlanmasını sağlamış. Otelin lobisinde bulunan aydınlatma sarkıtları, Çeşme bölgesinin sembolü olan sakız ağacının damlalarından esinlenerek tasarlanmış.

Klasik Türk misafirperverliğini The Luxury Collection markasının zarafeti ile harmanlayarak sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme bölgeye benzeri görülmemiş bir konaklama deneyimi getiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın