Perihan Meyhane’de yılbaşı heyecanı

Yılbaşı ruhunu tüm ışıltısı ve umutlarıyla eşsiz lezzetler ve harika bir meyhanede karşılamaya ne dersiniz? Perihan Meyhane, meyhane kültürünün yaşaması ve yeni nesillere aktarılmasını hedefleyerek, sıcak ve bizden bir meyhane deneyimini, genç ve yaratıcı şefi Savaş Zafer’in lezzetleriyle yılbaşında misafirlerine sunuyor. 

Yaratıcı ve özgün meyhane deneyimi yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi Perihan Meyhane, her detayıyla dikkat çekiyor. Yılbaşında genç ve yaratıcı şef Savaş Zafer’in dokunuşlarıyla, lezzetli, yaratıcı ve özgün sunumuyla misafirlerini karşılıyor. Soğuk kış günlerinde sıcacık atmosferiyle içinizi ısıtan Perihan Meyhane’nin yeni yılı birbirinden leziz menüsüyle karşılamak isteyenler  Göztepe Bağdat Caddesi’nde buluşuyor.

Yılbaşı menüsünde şef Savaş Zafer’in modern yorumlarıyla hazırladığı klasik mezelerden isli yoğurt soslu fellah köftesi, acı yağ ve karamelize cevizli Çerkez tavuğu, lavanta aroması ve mavi haşhaşlı köz patlıcan gibi lezzetlerin yanı sıra; çıtır uykuluk, acılı kabak güveç ve ana yemek olarak balkabağı püresi yatağında bonfile dilimleri yer alıyor. Sevdikleriniz, dostlarınız, ailenizle birlikte lezzet dolu yılbaşı keyfi yaşamak, DJ eşliğinde eğlence ve sıcak bir atmosferde keyifli muhabbet anlarınıza bir yenisi eklemek için Perihan Meyhane’ye rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın