Michelin Guide, 4 yeni DC restoranını takibe aldı

Michelin Rehberi müfettişleri, Washington D.C’den dört yeni restoranı web sitesine ekledi. Henüz yıldız almayan bu restoranlar dünya mutfağı ve vejetaryen beslenme üzerine sundukları çeşitlilikle dikkat çekiyor.

Henüz yıldızlı ya da Bib Gourmand olmayan bu restoranların, Rehber tarafından dikkate değer görülmesi, onları şehirdeki diğer yeni restoranlar arasında öne çıkarıyor. İşte o restoranlar,

  • Navy Yard’da bulunan Karayip mutfağı restoranı Bammy’s
  • Şehir merkezinde yer alan New Orleans mutfağı restoranı Dauphine’s
  • Şef Kevin Tien’in Vietnam restoranı Moon Rabbit
  • Vejetaryen beslenmeyi teşvik eden Oyster Oyster

Michelin, yıl boyunca dikkat çeken yeni restoranları takibe alıyor. Bu yaklaşımın sektörün canlanması için büyük önem taşıdığını söyleyen Michelin Rehberi Uluslararası Direktörü Gwendal Poullennec, “Restoran endüstrisi benzeri görülmemiş zorluklar ve belirsizliklerle karşı karşıya kalmaya devam ederken yıl boyunca yapılan bu düzenli açıklamaların ve güncellemelerin mesleği öne çıkarmak için fırsatlar sunacağını ve herkesi çevrelerindeki restoranlar keşfetmeye ve desteklemeye davet edeceğini umuyoruz” diyor. Michelin Rehberi, gelecek bahar şehirdeki yeni yıldızlı ve Bib Gourmand restoranları açıklayacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın