Nespresso Boutique Şimdi Bodrum Yalıkavak’ta

Nespresso; İstanbul, Ankara ve İzmir’de açtığı Nespresso Boutique’lerinin ardından bu yaz Ege sahillerinde de yerini almaya hazırlanıyor. Nespresso, 8 Temmuz’da gerçekleşecek butik açılışıyla birlikte Bodrum Yalıkavak Marina’da olacak.

Nespresso, İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından şimdi de Bodrum Yalıkavak’ta. Bodrumlu kahve severler ile buluşmaya hazırlanan Nespresso Boutique’in Bodrum’daki alışveriş merkezi Yalıkavak Marina’daki açılışı, 8 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek.

Marka, tüketicilerine kolay erişebilecekleri bir lokasyonda butik açarak hem Bodrumluların hem de yaz aylarını Bodrum’da geçirenlerin Nespresso deneyimini devam ettirmelerini amaçlıyor. Nespresso Yalıkavak Marina Boutique, Türkiye’de marinada yer almasıyla da bir ilk.

Bodrum sakinleri tüm kahve serilerini Yalıkavak Marina butiğinde bulabilecekler. Nespresso, yazın soğuk kahve deneyimi için özel olarak üretilen Barista Creations for Ice yelpazesine eklediği ferahlatıcı lezzetleri de tüketicilerin beğenisine sunuyor. Ayrıca meyvemsi Liminha over Ice ve Coconut Flavour over Ice ile yapılacak soğuk kahveler de sıcak yaz günlerine ferahlık katmayı amaçlıyor. Marka aynı zamanda özel olarak üretilen plaj havlusu ve plaj çantası gibi plaj ürünleri de Yalıkavak Marina Boutique’te tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik konularına önem veren Nespresso, teknelerde ya da yazlıklarda tüketilen kapsüllerin Yalıkavak Marina Boutique’teki geri dönüşüm kutularında toplanmasını amaçlıyor. Alışveriş yapılmasa dahi biriktirdikleri kapsülleri bu noktaya bırakmaları için tüketicileri teşvik ediyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın