Pan Asya mutfağını Bodrum’a taşıyan ATTIKO Kapılarını Açtı

Turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group, markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un ardından seçkin global markalarını da Bodrum’a taşımaya devam ediyor. METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un lounge konseptli restoranı ATTIKO, Temmuz ayı itibariyle misafirleriyle birlikte eğlenmenin ve leziz yemekler sunmanın heyecanını yaşıyor.

Nefes kesici bir manzaranın ve eğlencenin merkezi olacak olan ATTIKO markası, Dubai’de Kasım ayında açılmadan önce eğlenceyi ilk olarak Bodrum sahillerine taşıyor.

ATTIKO, gece başlamadan önce rahatlamak ve keyif yapmak için bir fırsat sunan şık bir lounge konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Gün batımı kokteylleri ve Pan Asya mutfağından esinlenen lezzetleri ile  ATTIKO, bu yaz sezonunda eğlencenin enfes mutfak deneyimleri ile buluştuğu vazgeçilmez bir lokasyonu olmaya aday.

ATTIKO, konsepti ve Dolunay partileri ile bu yazın gözde adresleri arasında yer almaya hazırlanıyor. ATTIKO’da Pan Asian lezzetleri eşliğinde özel kokteyllerinizi yudumlarken, dolunay enerjisi ile keyfinize keyif katıyor olacaksınız.

Sosyal Medya'da Paylaşın