Michelin yıldızlı restorandan özel paket servis menüsü!

Pandemi tedbirleri kapsamında Michelin yıldızlı lezzetleri misafirlerine evlerinde sunan Les Amis, müşterileri için lüks dondurmalar, el yapımı reçeller ve peynirlerden oluşan özel bir paket servis menüsü oluşturdu. 

Şef Sebastien Lepinoy tarafından yönetilen ve Les Amis Group’un amiral gemisi olarak hizmet veren restoranın yenilenmesi geçtiğimiz günlerde tamamlandı. 12 Temmuz’dan itibaren beş kişilik masalarda hizmet verecek olan restoran, misafirlerine pandemi koşulları nedeniyle farklı hizmet koşulları da sunuyor. Singapur’daki üç Michelin yıldızlı restoran, klasik Fransız yemeklerini ve gurme lezzetleri müşterilerinin evlerine götürüyor. Artık müşteriler Grand Cru Tahiti vanilya çekirdekleriyle yapılan dondurma, el yapımı kayısı reçeli, tütsülenmiş somon dilimleri, şefin önerisi 10 farklı Fransız peyniri ve daha birçok lezzeti evlerine götürebilecekler.

Dünyanın dört bir yanındaki üst düzey restoranlar, Covid-19 tedbirleri kapsamında kapanmak zorunda kalırken, müşterilerine hizmet vermek için yeni yöntemlere yönelmek zorunda kalıyorlar. Birçoğu dijital menüleri kullanmaya başlarken, eve servis seçenekleri de giderek yaygınlaşıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın