Masmavi bir koyda yelken açmak isteyenlerin tercihi: D Maris Bay

Ege ve Akdeniz’in buluştuğu Datça Yarımadası’nın en özel koylarından biri üzerindeki D Maris Bay, Doğuş Sailing Center ile konuklarını yarımadanın tüm güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor. 

Eşsiz doğası, konumu ve üstün hizmet kalitesi ile benzersiz bir tatil deneyimi sunan D Maris Bay, bembeyaz kum plajları, eğlenceli açık hava aktiviteleri ve özel yeme içme seçkisiyle etkileyici bir konsepte ev sahipliği yapıyor.

Bu sene D Maris Bay’in en yeni üyesi Doğuş Sailing Center, tekneye atlayıp masmavi bir koyda yelken açmak isteyen misafirlerine merhaba diyor. Doğuş Sailing Center çatısı altında yer alan “Fenerbahçe Doğuş Young Sailors”, sertifikalı eğitimleri sayesinde çocukların optimist yelkenciliğin temellerini kendi başlarına keşfedebilmesini sağlıyor. Aynı zamanda ailelerin de çocuklarıyla birlikte tadını çıkarabilecekleri “Fenerbahçe Doğuş Young Sailors” ile D Maris Bay, misafirlerine çok özel bir sezon deneyimi sunuyor.

Fenerbahçe Doğuş Young Sailors yelken kursunda çocuklar profesyonel eğitmenler eşliğinde saatlik kurs seçenekleriyle optimist yelkenciliğe giriş eğitimi alırken, 3 veya 5 günlük kurs seçenekleriyle de kalkış, yanaşma, rüzgara karşı vuruş ve teorik yelkencilik; eğitim dersleriyle rüzgarın tadını çıkarıyor. Zorluklar karşısında mücadele etmeyi, çabuk ve doğru karar almayı sağlayan optimist yelkencilik, çocukların özgüven geliştirmesini de sağlıyor.

Su sporları meraklıları için birçok seçeneğin yer aldığı D Maris Bay’de, misafirler rehberli kano turlarına, deniz sörfü, katamaran, su kayağı, wake board yada su altı dalış aktivitelerine kaydolabiliyor, tekniğini geliştirmeyi istediği sporun eğitmenlerinin deneyimlerinden yararlanabiliyorlar.

Sosyal Medya'da Paylaşın