Maji Atelier, sofralarda sihirli bir rüzgar estiriyor

Sanatı ve tasarımı incecik porselenle buluşturma hayaliyle yola çıkan Maji Atelier, yüzde yüz el yapımı koleksiyonlarıyla sadeliği ve zerafeti birleştiren eşsiz bir sofra deneyimi yaşatıyor. İlhamını ruh tanrıçası Pyshe ile Eros’un öpücüğünden alan Psyche 3’lü set tabağı ile sofralarda büyülü bir rüzgar estiren Maji Atelier, benzersiz bir estetik sergiliyor.

El yapımı porselenin yeni adresi Maji Atelier, heykelsi formlara sahip, incecik tasarımlardan oluşan, sanattan ilham alan ürünler tasarlamayı sürdürüyor. Sanat ve tasarımı el yapımı ürünlerinde buluşturan marka, incecik formlarıyla dikkat çeken porselen tabak ve fincanlarıyla benzersiz deneyimlerin paylaşıldığı sofraların kurulmasını amaçlıyor.

Yüzde yüz el yapımı ve kişiye özel tasarımlar

Sofralara değer katmak için tasarlanmış 3 tabaktan oluşan Psyche, gıda temasına uygun sırlı iç yüzeyi ve ipeksi mat dokudan oluşan dış yüzeyiyle benzersiz bir şıklık sergiliyor. Özellikle, krem rengi keten, tel kırma işlemeli Relief peçeteyle sade ve zarif bir kombin ortaya koyan Psyche, sofralarda gerçek bir sihir yaratmaya hazır.

Her bir ürünü birbirinden farklı olan, yüzde yüz el yapımı ürünler tasarlayan Maji Atelier’in tüm tasarımları kişiye özel ve benzersiz. Maji Atelier, tüm tasarımlarında kaliteli, sofra sunumuna uygun hammaddeler kullanıyor. Yiyecek, içecek kullanımına uygun sırlama teknikleri ve ithal porselen çamurlarıyla, her aşaması titizlikle tasarlanmış bir üretim sürecini yürüten marka, özenle ürettiği ürünlerini farklı sofralar kurmak isteyenlerle buluşturuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın