Palamut, Zaxi dokunuşuyla bambaşka bir lezzete bürünüyor!

 

Günün her saatinde misafirlerini zarif, lüks ve samimi atmosferinde leziz ve nitelikli tatlarla buluşturan Maslak’ın gözde mekânı Zaxi Restaurant’ta şimdi palamut zamanı… Zaxi dokunuşuyla 15 Kasım tarihine kadar devam edecek olan özel “palamut balık menüsü”, misafirlerin tercihine göre palamut tava, ızgara ve buğulama seçenekleri ile öğle ve akşam servisinde yer alacak.

 Maslak bölgesinin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ta, kışın en sevilen lezzetlerinden palamut balık günleri başlıyor. Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan’ın, dünya ve Asya mutfaklarının en seçkin lezzetleriyle oluşturduğu menüde yer alan palamut, Zaxi dokunuşuyla bambaşka bir lezzete bürünüyor.

Mevsiminin taze ürünlerine göre hazırlanan günün çorbası, limon sosu ve zeytinyağı ile harmanlanan Akdeniz yeşillikleri, haşlanmış kırmızı pancar, domates, kırmızı turp, roka yaprakları, fırınlanmış taze baharatlı patates ve limon eşliğinde menünün yıldızı palamut balık ve ardından kabak tatlısı misafirlerin beğenisine sunuluyor. Hilton misafirperverliği ve “nitelikli yemek” deneyiminin buluştuğu Zaxi Restaurant, tüm misafirlerini hem sağlıklı hem de leziz palamut menüsünü deneyimlemeye davet ediyor. 15 Kasım Pazartesi gününe kadar devam edecek “palamut menüsü” cazip fiyatlarıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın