Lezita “Türkiye Altın Marka Ödülleri”nde halk oyu ile “Yılın Gıda Markası” seçildi

Türk halkının Lezita sevgisi değişmedi. Lezita, Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde halkın oyu ile “Yılın Gıda Markası” seçilerek ödüle layık görüldü.

Lezita, Altın Marka İş ve Yaşam Ödülleri’nden ödülle döndü. Bu yıl 5. kez düzenlenen organizasyonda Lezita, “Yılın Gıda Markası” ödülüne layık görüldü. Türkiye Altın Marka Ödülleri, İstanbul Zorlu Center-Raffles Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Halk oylaması sonucu “Yılın Gıda Markası” seçilen Lezita’nın ödülünü Lezita Pazarlama Müdürü Besime Bakiler teslim aldı.

Lezita olarak müşterilerinin karşısına her zaman kaliteli, sağlıklı ve yenilikçi ürünlerle çıkmak için çalıştıklarını belirten Besime Bakiler ödülle ilgili, “Lezita olarak bizler insan odaklı bir şirketiz. Halkımızın sağlıklı gıdaya ulaşabilmesine yönelik sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmek için çalışırken, onlarla etkileşimde olmaya da özen gösteriyoruz. İnsanımızın ve toplumumuzun ihtiyaçlarını ve duygularını anlamaya çalışıyor, empati kuruyoruz. Sunduğumuz pratik ve besleyici ürün çözümleriyle her kesimden ve yaştan kişinin evlerinde yerimiz var. Dünyadaki en yeni trendleri ve tüketici ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Bu nedenle halk oylaması ile ödüle layık görülmek bizlere daha da büyük gurur veriyor. Markamız yeniliğe açık bakış açımız ve iletişim kabiliyetimiz sayesinde emin adımlarla ilerliyor. Bu heyecan verici yolculukta halkımızın da yanımızda olduğunu bilmekten mutluluk duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Sosyal Medya'da Paylaşın