La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya yeni genel müdür

80 yılı aşkın deneyimi ile unlu mamul, pasta ve fırıncılık sektörünün lider markası La Lorraine’in Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu yeni Genel Müdürü Lisani Atasayan oldu.

Manisa’da yer alan fabrikasında üretilen çeşitli ekmekleri, kruvasanları ve börekleri ile fark yaratan Belçika’nın ünlü unlu mamüller markası La Lorraine’in dümeni sektörün deneyimli ismi Lisani Atasayan’a emanet edildi.

Çalışma hayatına 1997 yılında Coca-Cola İçecek’te Finansal Planlama Analisti olarak başlayan Atasayan, 23 yılı aşkın süre Coca Cola İçecek’in farklı bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2011 -2014 yılları arasında Coca-Cola İçecek Azerbaycan Genel Müdürlüğü’nün ardından 2014-2017 yılları arasında Coca-Cola İçecek Türkiye Genel Müdürlüğü’nü yürüten Lisani Atasayan son olarak Coca-Cola İçecek Asya Bölge Başkanı olarak 5 ülkeye liderlik etmiştir.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nün ardından Kanada Guelph Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Bilgisayar Bilimleri’nde çift ana dal yaparak eğitimini tamamlayan Lisani Atasayan, Kanada Windsor Üniversitesi’nden işletme yüksek lisansını almıştır.

Lisani Atasayan, Mart 2021 itibariyle La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü olarak yeni görevine başlamıştır.

Sosyal Medya'da Paylaşın