Kalbiniz Mayan’da kalacak!

Güney Ege’nin incisi Datça’nın; popüler rotaları sevenleri de sakin-yalın kaçış durakları arayanları da mutlu eden bir yanı var. Şehrin kalabalığından kaçış noktaları sunan Datça’nın özgün ruhuna ahenk katmaya hazırlanan Mayan Cocktail & Food kapılarını açtı. Yarımadanın kendine has havasını Meksika esintileriyle harmanlayan kokteyl bar, misafirlerine zevkli ve mistik bir hava sunuyor.

Datça’da yeni açılan Mayan Cocktail & Food, adını Meksika’nın kadim Maya kültüründen alıyor. Misafirlerini müzik ve sakin atmosferiyle bulundukları ortamın dışında ve bir o kadar da evde hissettirmeyi hedefleyen Mayan’da olmak için sebep çok. En önemli sebepse Meksika lezzetlerini içeren menüsü. Deniz ürünlü taco çeşitleri, nachos, quesadilla ve Meksika mutfağının temel başlangıçlarından guacomolemenüde dikkat çeken lezzetler.

Datça Yarımadası’nın Ege tarafında konumlanan KairosMarina’da açılan Mayan, alışkın olduğunuz stillerden uzak, özgün dokusuyla sizi hemen etkiliyor. Mekân, dört mevsimi ama en çok yazı birbirinden güzel halleriyle yaşatıyor. Her adımında sıcaklığını hissettiren mekânın dekorasyonuna;beyaz ve naturel tonlar hâkim, ahşaplar, hasırlar doğayla bütünleşiyor. Mayan, Datça’nın kendine özgü havasına Meksika ruhu katıyor, üzerine de güler yüzlü bir ev sahipliği ekleyerek misafirlerine zevkli ve mistik bir hava sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın