Cibalikapı mezeleri Mezed’or ile geliyor!

“Evet, meyhane yerinde ağırdır. Yeniden kalabalık, neşeli masalarda buluşacağımız, mezemizle beraber dostluğu, sohbeti paylaşacağımız günler gelecek” diyen Cibalikapı Balıkçısı, o günler gelene kadar lezzetlerini size getiriyor.

Geleneksel İstanbul meyhanesi geleneğinin devamı olan Cibalikapı Balıkçısı lezzetleri, artık tek tek veya set olarak Mezed’or markasıyla sipariş edilebiliyor. Saraylı balık turşusu, topik, Cibalikapı usulü Girit ezme, acılı borani, Ermeni pilaki, kayakoruğu, vişne turşusu, hardallı levrek marin, cevizli zeytin dolma, kurutulmuş domatesli levrek dolması, tarama, köpoğlu, kuru börülce salatası, balık pastırma… Günde ortalama 15 çeşit meze hazırlayan mekan, sağlıklı cam kavanozlarda, özel taşıma kutusuyla size kadar ulaşıyor.

Tamamı Cibalikapı mutfağında üretilen ürünler buzdolabında bir haftaya kadar muhafaza edilebiliyor. Birol Bayram tarafından tasarlanan görsellerin süslediği kavanozlar da sunumlarınıza renk katıyor. Kavanozların 23 ve 33 cl’lik iki formu bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın