Bir tenor ve bir şefin iş birliği: Sound Bites

Dünyaca ünlü tenor Geoff Sewell ve şef Josh Emett, misafirlerin tüm duyularına hitap eden bir etkinlik için bir araya geliyor.

Birçok görkemli konsere imza atan Geoff Sewell; yemek ve müziği bir araya getiren muhteşem bir akşam için kolları sıvadı. Auckland’da gerçekleşecek bu sıra dışı etkinliğin adı üzerinde: Sound Bites.

Beş yıldızlı Park Hyatt’ta düzenlenecek olan etkinlikte, Josh Emett bir konserle misafirleri karşılarken Michelin yıldızlı şef Josh Emett özel tariflerini sunacak. Etkinliğin arkasında ise, daha önce birçok kez müzik, sanat ve yemeği buluşturan festivallere imza atan Elemental yer alıyor.

Açıklandığı günden itibaren sanat ve gastronomi dünyasını heyecanlandıran bu etkinlik, bazılarına göre ise pandemi nedeniyle biraz zamansız. Ancak Sewell, koronavirüs pandemisinin kendilerine ilham verdiğini söylüyor. “Bu etkinlik, uykudan uyanmak ve nihayet dışarı çıkıp bir şeylerin tadını çıkarmakla ilgili” diyen Sewell, aylarca süren yoksunluktan sonra duyuları yeniden uyandırmak için Sound Bites’a her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğuna inanıyor.

The Oyster Inn’in sahibi, restorancı ve eski MasterChef jürisi olan Josh Emett, Sound Bites menüsüne neyin gireceğine henüz karar vermedi. Ancak söz verdiği şeylerden biri, yemeklerin taze, mevsimlik ürünlerden yapılacağı ve ‘klasik’ bir dokunuşa sahip olacağı. Emett’in tarifleri Sewell’in melodileriyle uyum içinde olacak ve her şeyden önce misafilerin ruhunu doyuracak.

Sosyal Medya'da Paylaşın