Şef José Andrés bu yıl Chicago’da beş restoran ve bar açıyor!

Ünlü şef José Andrés, Temmuz ayında çağdaş İspanyol restoranı Jaleo’yu hizmete sunacak. Jaleo’nun açılışıyla ilk Chicago restoranının lansmanını yapacak olan şef, 2021’in sonuna kadar Chicago’da toplam beş konsept açacağını duyurdu.

José Andrés’in Chicago’daki yeni restoranı Jaleo’nun menüsü henüz açıklanmasa da yemeklerin Washington DC, Las Vegas ve Orlando’daki mevcut yerlere benzer olması bekleniyor. Sangria, tapas, paella ve İspanyol şaraplarının yer alması beklenen restoranda, özel kokteyller de sunulacak.

Andrés’in bir sonraki Chicago konsepti, Chicago Nehri boyunca nispeten yeni bir bina olan Bank of America Tower’ın içinde 2021’in sonlarında açılacak. Restoran ve bar üçlüsü, et ve deniz ürünleri odaklı Bazzaar Meat’i, Andrés’in Washington DC’deki Barmini konseptinden ilham alacak Bar Mar adlı yeni bir kokteyl mekanı ve Café By The River’ı içerecek. Bu konseptlerin üçü de, Gibsons Steakhouse ve Hugo’s Frog Bar & Fish House zincirlerini işletmesiyle tanınan Chicago merkezli Gibsons Restaurant Group ile ortaklaşa başlatılacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın