Restoranlar için online siparişe geçmek “bisipariş” ile çok kolay!

Pandemi ve yasaklar nedeniyle online satışa geçen işletmeler için yeni bir satış sistemi kuruldu.  Bisiparis.com, pandemi ve yasaklar nedeniyle online satışa geçen otel, tesis ve restoranlar için Ücretsiz Dijital Menü ve Paket Sipariş Programı. Bisiparis.com sayesinde işletmeler dakikalar içinde kendi internet adreslerinde online satış sistemlerini açıp, müşterilerini başka sistemlerle paylaşmak zorunda kalmadan ve komisyon ödemeden satışa başlayabiliyor.

Bulut ve web tabanlı yenilikçi bir otel yönetim sistemi ElektraWeb‘in yeni ürünü Dijital Menü ve Paket Sipariş Programı bisiparis.com, restoran, kafe, kulüp, plaj veya sosyal tesis gibi ağırlama sektöründe çalışan işletmeler için geliştirilmiş en kapsamlı menü, üyelik ve online satış sistemi, üstelik şu an ücretsiz.

ElektraWeb CEO’su Kemal Oral, işletme ve restoranlar için en gelişmiş teknolojiyi sunduklarını ve “bisiparis.com’un hiçbir yazılım ve donanım yatırımı gerektirmediğini belirtti. “bisiparis.com ile bundan böyle en küçük bir restoran-cafe bile dijital menü oluşturabilecek, kendi adıyla internette satış yapabilecek. Bisiparis.com, işletmeyi sunucu, lisans, yazılım vb, küçük işletmelerin tek başına altından kalkamayacakları yüksek bir maliyetten kurtarıyor.” şeklinde sözlerine ekledi.

Bisiparis.com restoranlara özel birçok avantaj ve yeteneği de beraberinde sunuyor; örneğin menüde yemeğin içindeki alerjenleri de göstermek ya da masadaki kare kodu okutarak ödemeyi çok daha hızlı ve temassız almak mümkün. Üyelik yönetimi ve sadakat uygulamaları sayesinde bir üyenin gönderdiği link üzerinden başka bir üye sipariş verdiğinde puan kazanılıyor. Kazanılan puanlar işletmenin başka tesisi varsa orada da geçerli oluyor.  Ayrıca tüm bankalar ile direkt bağlantı sayesinde aracı kurumlara komisyon ödemeden, e-cüzdan ile ön ödeme alıp hesap açarak QR Kod ile hızlıca ödeme yapmaları sağlanabiliyor.

Bisiparis.com onlarca özelliği sayesinde işletmelerin satışlarını artırırken, müşterilerini daha memnun ve sadık hale getirmelerine olanak sunuyor.

Bisiparis.com’un özellikleri;

  • Yemekle birlikte opsiyonlar sunulması ve misafirlerin ekleme ve çıkartma yapabilmeleri

  • Gel-al, arabaya, masaya, şezlonga ve odaya servis seçenekleri

  • Paket sipariş için semtler, alt limitler veya ek ücretler belirlenebilir

  • Online gelen siparişler mutfak ekranında görülebilir, mutfak yazıcılarında otomatik olarak yazdırılabilir.

  • Siparişin alınması, hazırlanması, gönderilmesi ve teslimatı elektronik olarak takip edilebilir.

  • Çok Dilde Dijital Menü ile yabancı uyruklu kişiler de kolayca sipariş verebilir

  • Dijital Menüde kare kod okuyarak otomatik yüklenme

  • Hesap Ödeme Yeteneği

  • Komisyonsuz Online Ödeme

  • Kredi kartı, banka nakit kart veya aracı kurum üzerinden online ödeme alabilme

Güvenliğin de son derece önemli olduğu bisiparis.com; online kredi kartı prosesi için uluslararası standart olan PCI sertifikasyonuna sahip. Tüm sayfalar 3D SSL ile şifrelenmiş olarak çalışıyor ve sunucular KVKK ve GDPR uyumlu olması için gerekli tüm sertifikasyonları en yüksek standartlarda sağlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın