Oncore by Clare Smyth Temmuz’da Sydney’de açılacak

Michelin yıldızlı şef Clare Smyth, Oncore by Clare Smyth restoranını Sydney’de Temmuz ayında açacak. Sydney’deki en yüksek bina olan Crown Sydney’de yer alacak olan restoran, Nobu, Woodcut ve a’Mare gibi rezervasyon yaptırması zorlu restoranlardan oluşan seriye katılacak.

Şef Smyth yaptığı açıklamada, “İlk restoranıma kalpten gelen, yeni bir şeyin tohumu ve doğayla güçlü bağları olduğu için ‘Core’ adını verdim. Yeni restoran, Core’un başarısı üzerine inşa edileceği için, buna” Oncore “adını vermek uygun görünüyor. İzleyicilerin talep ettiği bir devam performansı anlamına geliyor.”

Crown’un 26. katında limanın nefes kesen manzarasına sahip olan Oncore, Sydney’de benzersiz bir yemek deneyimi sunacak. Oncore, Core ile aynı sürdürülebilir eğilimi izleyecek ve Core’un meşhur “potato and roe” yemeği gibi Michelin yıldızlı yemeğinden bazılarını sunacak. Avustralya’da patatesler, Southern Highlands bölgesindeki dördüncü nesil aile çiftçilerinden temin edilecek. Aynı zamanda, Oncore’un şarap listesi, en iyi Avustralya şaraplarının yanı sıra Bordeaux, Burgundy ve dünyanın dört bir yanından en iyi bölgelerden geniş bir seçkiyi de sergileyecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın