Michelin yıldızlı şef Nigel Haworth restoranı The Three Fishes’ın açılış tarihini duyurdu

Lancashire, İngiltere’nin prestijli Michelin yıldızlı şeflerinden biri olan Nigel Haworth, yeni pub ve restoranının ne zaman açılacağını açıkladı. Eski Northcote şefi Nigel Haworth, Clitheroe yakınlarındaki Mitton’daki The Three Fishes’ın bir numaralı ismi oldu.

Haworth, restoranın başlangıçta Ekim ayında açılacağını ancak son yaptığı açıklamayla 12 Kasım Cuma günü açılacağını doğruladı. Başarılı şef Instagram’da şunları yazdı: “Görünüşe göre şimdi açılışımıza yaklaştıkça, her gün The Three Fishes’ın görünüşünde büyük değişiklikler meydana geliyor, yavaş yavaş ekibimizin üyeleri bize katılmaya başlayacak ve açılış için bu son adımları atmaya başlayacağız. Sabrınız için hepinize teşekkür ederim, bulunduğumuz yere ulaşmak için birçok engeli atlamak zorunda kaldık ama desteğiniz olmasaydı başaramazdık.”

Mekanda çalışmalar başladı ve Şef Nigel Haworth, “birinci sınıf malzemelere” ve “mevsimsel odaklı menülere” odaklanacağını söyledi. Mekan için planları arasında bir meyve bahçesi ve bar için ürün yetiştirmek için bir arsa da bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın