Investis’ten Tarhana Ekmeği Miksi

Geniş ürün gamı ile tüm dünya lezzetlerine yer veren Lesaffre, fırıncı raflarına özel, sofraların vazgeçilmezi ve özellikle Türk toplumunda önemli bir besin kaynağı konumunda olup dengeli ve sağlıklı beslenmenin temelini oluşturan lezzetli bir ekmek önerisi sunuyor: Inventis Tarhana Ekmeği Miksi.

Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı, bir Lesaffre markası olan Inventis Ekmek Karışımları, tüm damak zevklerine hitap eden lezzetlerinin yanı sıra, kendine has kokusu, rengi ve lezzeti ile birbirinden sağlıklı ürünler sunuyor.

Hem sağlıklı hem lezzetli

Özenle seçilmiş tam tane durum buğday unu, Anadolu’nun yerel tatları olan domates, pancar, havuç lezzetleri ile zenginleştirilmiş ve tarhana aromasını rahatlıkla deneyimleyebileceğiniz bir karışım olan Inventis Tarhana Ekmeği Miksi, hem sağlıklı hem de lezzetli bir özelliğe sahip. Kendine has kırmızı ve turuncu tarhana renginde farklı ekmekler üretmenizi sağlayan karışım, kullanıma hazır olup 25 kg’lık kraft torbalarda muhafaza ediliyor.

Müşterilerine sundukları ekmek çeşitliliğini arttırmak isteyen fırıncıların pratik yardımcısı olan Inventis Ekmek Miksi serisi ile yüksek kalitede ekmekler üretmek için mikse yalnızca su, tuz, maya ilave etmeniz yeterli.

Lesaffre’ın Inventis markasının Tarhana Ekmek Miksi ile siz de coğrafyamızda yetişen ve Anadolu’nun buğdaylarından yapılan sağlıklı ekmekler ile raflarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın