İngiltere’nin Ünlü Hint Restoranı Madhu’s İstanbul’da

İngiliz Kraliyet Sarayı’ndaki davetlerde yıllardır menüleri hazırlayan, Londra’nın en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan Hint restoran zinciri Madhu’s, yurt dışındaki ilk lokasyonunu İstanbul Swissôtel The Bosphorus’da açtı.

Londra’nın Knightsbridge, Mayfair, Hertfordshire, Richmond gibi en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan, geleneksel Hint yemekleri yanı sıra restoranlarının görkemli iç mimarisi, yüksek standartlı servis anlayışı, kalitesi ve yılda 500’e yakın yaptığı Hint düğünü ile de bilinen Madhu’s, Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da özel bir davetle açıldı.

Gökmen Sözen – Uğur Talayhan

Madhu’s, diğer şubelerinden farksız olarak İstanbul’da da Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın hazırladığı menüsü, etkileyici sunumları, görkemli dekorasyonu ve yerel müziklerle sunulan Hint gösterileriyle markanın ün yapmış hem modern hem geleneksel çizgide konseptine sonuna kadar sadık kalıyor.

Ufuk Demir – Soner Kesgin – Gökmen Sözen – Gürkan Yelkenci

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan ve Madhu’s restoranların sahibi Sanjay Anand ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, Cem Yılmaz, Saffet Emre Tonguç, Leyla Alaton, Büşra Develi, Deniz Akkaya, Tuğrul Tülek, Murat Türkili, Özge Özder, Sinan Engin, Levent Kızıl, Güneri Civaoğlu, Zeynep Tosun, Deniz Marşan, Arda Türkmen, Doğuş Çabakçor, Damla Can ve Gökmen Sözen gibi isimler katıldı.

Gökmen Sözen – Uğur Talayhan – Melih Şahinöz

Swissôtel The Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan, Madhu’s restoranın açılışı ile ilgili “Londra’nın en iyi lokasyonlarında yer alan ve çok özel bir restoran olan Madhu’s’un Londra dışındaki ilk restoranına Swissôtel olarak ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Özel bir deneyim yaşatan ve Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Madhu’s’un İstanbul’a bir hediye olduğunu bilmek bizleri çok heyecanlandırıyor.” dedi.

Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın eşsiz yemekleri ve Saffet Emre Tonguç anlatımı ile başlayan gece canlı müzik performansları ve özel showlar’la devam etti.

Swissôtel The Bosphorus içerisinde açılan Madhu’s, 4. Jenerasyon Geleneksel Hint Mutfağı’nın en özel seçeneklerini sunuyor. Geleneksel baharatlar ve ödüllü şef Amaardeep’in özel dokunuşlarıyla oluşan eşsiz menüde ‘Masaledar, ‘Tavuk Masala’, ‘Punjabi Samosas’, ‘Robata Chops’ gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Swissotel The Bosphorus Madhus’da yer alan, geleneksel Türk baklavasının Hint dokunuşlarıyla yeniden şekillendirildiği imza tatlı ‘Gajar Ka Halwa Baklawa’ ise özel bir ilgiyi hak ediyor.

Tüm ayrıntısı özenle hazırlanmış dekoru ve etkileyici sunumlarıyla dikkat çeken restoran, 260 kişilik oturma kapasitesine ve 16 kişilik özel bölüme sahip. İçerisinde 280 -300 çeşit zengin şarap menüsü ve mimari olarak da oldukça geniş bir kav bulunan Madhu’s aynı zamanda misafirleri için Türkiye’nin en büyük ‘humidor’ dolabına sahip.

Özel gece ve davetlerde eşsiz bir catering hizmeti de sunan Madhu’s, Londra’daki üstün servis ve hizmet anlayışını dilediğiniz lokasyonda sunmaya devam edecek. İstanbul’da Hint düğünleri ve davetleri için de servis verecek olan Madhu’s yiyecek & içecek sektörüne yeni bir soluk getirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın