GODIVA’dan yeni yıla ışıltılı bir karşılama

GODIVA, heyecanla beklenen yepyeni yıla ışıltılı bir başlangıç için 2022 Yeni Yıl Koleksiyonunu hazırladı. 

Dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, 2022 Yeni Yıl koleksiyonuyla yeni yıla ışıltılı bir karşılama yapmaya hazırlanıyor. GODIVA’nın özenle hazırlanmış yılbaşına özel koleksiyon seçkisinde GODIVA’nın ikonikleşen lezzetleri ve sınırlı sayıda üretilen ışıltılı pralinlerinin yanı sıra yeni yıla özel tasarlanmış göz kamaştıran kutu ve sepet seçenekleri yer alıyor.

GODIVA’nın yeni yıl koleksiyonunda sezonun ruhunu, lezzetini ve heyecanını yakalayan ışıltılı pralinler dikkat çekiyor. Evlerde yanıp sönen ışıklar ve süslemeler sayesinde sıradan bir günün büyülü bir zamana dönüşmesinden ilham alan koleksiyonda ışık saçan tasarımı ve lezzetiyle göz kamaştıran birbirinden özel ürünler koleksiyonda çikolata severlerle buluşuyor. Yılbaşı sezonunun büyüsünü yansıtan özel hediye seçenekleri arasında yer alan trüf, pralin, kare, napoliten, madlen ya da karışık çikolata çeşitlerini birleştiren kişiselleştirilebilir çikolata sepetleri ve özel tasarımlı kutular farklı hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi oluyor.

Kişiye özel sepet ve kutular ışıltı saçıyor 

Koleksiyon seçkisinde yeni yıla özel hediye seçeneklerini GODIVA çikolataları ve kahve kombiniyle bir araya getiren ve her kutunun yeni yıla özel ışıltılı dokunuşlarla tasarlanarak yılbaşı dönemini çağrıştıran renklerle süslendiği tasarımlar da şık hediye alternatifleri arasında öne çıkıyor. Yılbaşı klasiği kırmızı mumlar, kar küresi, pralin, sütlü ve bitter çikolata incileriyle gerçek çikolata lezzetini şık gramofon tasarımıyla buluşturan hediye kutuları ve sepetler birçok farklı alternatifleriyle ideal bir seçenek sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın