Fairmont Quasar Istanbul’da benzersiz lezzet deneyimleri

Fairmont Quasar Istanbul, mevsimsel ürünlerden ilham alan menüleri ve farklı etkinlikleriyle bu sonbaharda da benzersiz lezzet deneyimlerine imza atıyor.

Türk mutfağını yenilikçi bir şekilde yorumlayarak ‘iyi yemek, iyi müzik’ konseptiyle sunan Aila, sonbahar menüsüyle damaklarda unutulmaz izler bırakıyor. En taze ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan Şef Emre İnanır imzalı piraye, borani, kabak çiçeği lalangası gibi mezeler ve ana yemekleriyle Aila bu sezonda da, misafirlerini canlı DJ performansı ve Türkçe pop müziği eşliğinde ağırlayarak İstanbul gecelerini müzik dolu bir keyif yolculuğuna dönüştürmeye devam ediyor.

Lezzet dolu pazarlar Stations Brunch’ta

Fairmont Quasar Istanbul, benzersiz lezzetler ve canlı müzikle renklenen keyifli bir Pazar Brunch’ı sunuyor. Izgara istasyonundan Uzak Doğu mutfağına, deniz mahsullerinden lezzetli mezeler ve Meksika mutfağına, Akdeniz mutfağından kahvaltılıklara kadar uzanan çok çeşitli zengin istasyonları, canlı pişirme şovları ve tatlı istasyonlarıyla Stations Brunch ailece geçirilecek Pazar günlerine yeni tatlar katıyor. 12.00 – 15.00 saatleri arasındaki Stations Brunch kişi başı 195 TL olup, hoş geldiniz kokteyli ve sınırsız meşrubat dahildir.

Sınırsız Suşi Keyfi Ukiyo’da

Fairmont Quasar Istanbul, ambiyansı ve yaratıcı sunumları ile şehrin en dikkat çekici lezzet durakları arasında yer alan Ukiyo Lounge & Bar’da her Çarşamba ve Perşembe sınırsız suşi geceleri düzenliyor. Otelin beşinci katında bulunan ve aynı kattaki muhteşem sonsuzluk havuzunun yanı sıra çarpıcı Boğaz manzarasıyla da dikkat çeken Ukiyo Lounge & Bar’ın sınırsız suşi gecelerinde enfes sushi roll’ların yanı sıra nigiri ve sashimi çeşitleri de suşi tutkunlarını bekliyor. 19.00-22.00 saatleri arasında sunulan soğuk ve sıcak suşi çeşitleriyle gerçek bir ziyafet yaşatan Ukiyo Lounge & Bar’ın sınırsız suşi menüsünün keyfini, bir adet içecek dahil kişi başı 155 TL’ye çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın