Dünya ağırlama sektörü 23-24 Şubat’ta Antalya’da “Gelecek” için buluşacak!

Gastronomi turizmi ve ağırlama sektörünün önde gelen isimleri bir kez daha 2. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te bir araya geliyor! 4-5 Şubat 2022’de gerçekleştirilmesi planlanan zirve, yoğun bir katılımcı sayısına ulaşması ve gelen talepler üzerine sömestr tatilinden hemen sonra 23-24 Şubat’ta dünya ağırlama sektörünü bir araya getirecek. Nirvana Cosmopolitan Hotel – Cosmos City & Performance Hall’da yapılacak olan etkinliğin bu yılki teması “Hospitality: What is Next?” olacak. Yerli ve yabancı yatırımcılar, otel ve restoran profesyonelleri, şefler ve F&B yöneticileri başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşları FSUMMIT’te sektörün geleceğini birlikte şekillendirecek.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi, ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında bir köprü görevi görmeyi ve ağırlama sektörünün gelişmesi için yeni adımlar atılmasına zemin hazırlamayı amaçlıyor. Gastronomi turizminin ülkemizde giderek geliştiği günümüzde, bu alanda dünyadaki yenilikleri takip ederek ağırlama sektörüne entegre etmek de hayati bir önem taşıyor. Geçen yıl düzenlenen ilk zirvede yurt içi ve yurt dışından 100’den fazla konuşmacının katılımıyla gerçekleştirilen paneller ve workshop’lar, firma çözüm gösterileri, yeni ürün tanıtımları ve tadım etkinlikleri ile konuklarına dopdolu bir program sunan FSUMMIT, onlarca markanın yer aldığı stant alanlarıyla da ağırlama sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Dünyada ağırlama sektöründe söz sahibi profesyonellerden büyük catering şirketlerine, otel yöneticilerinden ürün tedarikçilerine ve profesyonel şeflerden yemek yazarlarına kadar sektörün her kademesini ağırlayan etkinlik, farklı seslerin buluştuğu ve yeni projelerin tasarlandığı bir gastronomik zirve!

Bu yıl “Hospitality: What is Next” temasıyla gerçekleşecek olan FSUMMIT, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Antalya’da gerçekleşmesi ve ağırlama sektörünün uluslararası isimlerini bu şehirde bir araya getirmesi açısından da büyük önem taşıyor. 23-24 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan organizasyon, şimdiden gördüğü ilgi ve yoğun katılımcı akreditasyonuyla güçlü bir zirveye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın