Divan Kuruçeşme Bistro Fransız Geleneğini Devam Ettiriyor!

Özenle korunmuş tarihi dokuya sahip bir yapının içinde yer alan ve Fransız geleneğini yansıtan Divan Kuruçeşme Bistro, günün her saati keyifli anlarınıza eşlik edecek.

Köklü Divan geleneğini yansıtmak ve tarihi mirası koruyarak gelecek nesillere taşımak arzusuyla tasarlanan Divan Kuruçeşme Bistro; iş, cemiyet, sanat ve medya dünyasından isimlerin katıldığı özel bir davetle kapılarını açtı.

İstanbul Boğazı’nın en güzel semtlerinden Kuruçeşme’de, özenle korunmuş tarihi dokuya sahip bir yapının içinde yer alan ve Fransız geleneğini yansıtan Divan Kuruçeşme Bistro, menüsü ve ambiyansıyla şehrin müdavimi olunan mekanlarından olacak.

Fransız mutfağının simge lezzetleri kruvasan ve kişlerden sandviçlere, kahvaltılıklardan atıştırmalıklara, tartlardan tatlılara Divan şeflerinin dokunuşlarıyla şekillenen menüsü, imza kokteylleri ve zengin barıyla Divan Kuruçeşme Bistro, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar hizmet verecek.

Divan Kuruçeşme Bistro sabah koşusu ertesinde sağlıklı bir kahvaltı, öğle saatlerinde hafif ve lezzetli bir yemek ya da şehrin yoğun temposunda yorgunluk atmak isteyenleri günün her saati keyifli anlara eşlik etmek üzere bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın