Demlique by Tonka’da Parizyen Tatlıların Gurme Çaylarla Eşleşmesi

Fairmont Quasar Istanbul’un giriş katında yer alan Demlique by Tonka, Datça’nın ünlü pastanesi Tonka’nın yaratıcısı Feray Aydoğdu tarafından Fransız teknikleriyle hazırlanan günlük pastaların, Türkiye’nin önde gelen gastronomi yazarı ve çay sommelier’i Ebru Erke’nin hazırladığı eşsiz çay harmanlarıyla eşleştirildiği çok özel bir lezzet deneyimi sunuyor.

Dünyanın en önemli rotalarına yolculuk yaparak “Çayın Yolculuğu” programını ve “Çay” isimli kitabını hazırlayan Ebru Erke’nin özel yöntemlerle hazırlanmış Türk yeşil çayından oluşan çay harmanlarının, ödüllü şef Feray Aydoğdu’nun özel tasarımı tatlılarla muhteşem uyumunu keşfedebileceğiniz bu benzersiz deneyim Kasım ayı boyunca sizleri bekliyor.

Orman meyveli çikolatalı ekler ile gül ve böğürtlen karışımı çay, karamelli ve fındıklı çikolata dom ile Hindistan cevizli çarkıfelek meyveli çay ve pralin dolgulu Paris brest ile yasemin çiçekli çay gibi seçkiler ile farklı lezzet ve farklı aromaların uyumunu keşfedebilirsiniz.

Çay saati keyfinize keyif katacak ve lezzet dünyasında sınırsız keşifler yapmanızı sağlayacak bu lezzet harmonisi haftanın her günü 10.00-20.00 saatleri arasında Demlique by Tonka’da lezzet severlerle buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın