Tchibo’dan kendine has bir kahve deneyimi isteyenlere: Esperto2 Caffé

Keyifle yudumlayacağınız kahveler için özel olarak üretilen Esperto2 Caffé, iF Design Ödüllü şık tasarımı ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak oluşturulan  hayatı kolaylaştıran özellikleriyle unutulmaz kahve anlarınızı daha da eşsiz kılıyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve deneyimi sunan Tchibo, eşsiz kahve keyfini evinizin rahatlığında deneyimletiyor. Üstün teknolojisiyle kahve severlerin gönlünde taht kuran Esperto2 Caffé, sadece tek tuşla lezzetli ve aromatik bir kahvenin benzersiz tadıyla buluşturuyor. Tam otomatik kahve makinesi Esperto2 Caffé’nin en önemli özelliği, istenilen miktara göre kahve çekirdeklerini taptaze öğütüp, kahvenin benzersiz aromasını her yudumda en yoğun haliyle sunması.

Kahve keyfine ince ayar

Özellikle hızlı bir şekilde erişebiliyorsak sıcak bir kahvenin verdiği keyif güne başlamanın en güzel yolu. Tchibo, tüm beklentileri tek üründe karşılayan Esperto2 Caffè ile kahveseverlere yepyeni bir deneyim sunuyor ve kahve keyfini bir adım öteye taşıyor. Yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve sadece 18 cm genişliğiyle alan tasarrufu sağlarken çıkarılabilir demleme grubu, daha büyük su haznesi ve aroma koruma gibi yeni özellikleriyle hem zarafet hem de fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Aynı anda iki kahve hazırlamak için çift fincan fonksiyonu olan Esperto2, kahve keyfini tek başına çıkarmak istemeyenlerin en pratik yardımcısı olmaya aday. Dünyanın en iyi tasarımlarını onurlandırma amacıyla her yıl düzenlenen iF Design Award’da ödüle layık görülen Esperto2 Caffé, kullanıcıların hem gözlerine hem de damaklarına hitap etmeyi başarıyor.

Kahvenize kişiselleştirilebilir dokunuş

Tchibo’nun yenilikçi Esperto2 Caffè kahve makinesi, kahve deneyiminizi kişiselleştirmek için de eşsiz bir olanak sunuyor. Programlanabilme özelliği ile ister 25ml’lik bir espresso ister 250 ml’lik bir cappuccino olarak kahvenizi istediğiniz bardakta ve damak zevkinize uygun şekilde hazırlamanız mümkün. Üstelik daha güçlü kahve keyfi için, Intense+ teknolojisi sayesinde kahvenin sertliğini ayarlayabilme imkanı da sunuyor. Tek tuşla espresso ve kahve kreması sizin için hazırlanırken size de yeni çekilmiş kahve çekirdeklerinin kokusunu evinizin her yerinde hissetmek kalıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın