Uzak Doğu Lezzetlerinin Yeni Adresi: Kumiko Sushi & More

Kumiko sanatından ve Japon Kültürü’nün sembolü olan kiraz çiçeği Sakura’dan ilham alan Kumiko Sushi & MoreCVK Park Bosphorus Hotel’de, sofistike bir atmosferde özgün Uzak Doğu lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyor.

İstanbul’un kalbi Gümüşsuyunda yer alan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un yeni mekanı Kumiko Sushi & More, Japon kültürünün yalınlığını yansıtan dekorasyonu ile Uzak Doğu mutfağının birbirinden özel lezzetlerini müdavimleriyle buluşturuyor.

10 yıllık CVK Hotels and Resorts güvencesiyle Uzak Doğu mutfağının geleneksel lezzetlerini, sofistike bir estetikle sunan Kumiko Sushi & More, uçsuz bucaksız Japon mutfağını günümüz damak zevkine uygun bir şekilde yeniden yorumluyor. Kendine has mutfak disiplini ile hem yenilikçi hem de geleneksel bir menü oluşturan ve  Kumiko sanatından ilham alarak hazırlanan lezzetler kumiko felsefesi ile tabaklara yansıtılıyor.

Kumiko sanatının kusursuz mükemmeliyetçiliğini mutfağına taşıyan markanın menüsünde; çorbalardan atıştırmalıklara, salatalardan noodle ve tempuralara, her gün taze gelen balıklar ve Japonya’dan gelen sushi malzemeleriyle hazırlanan sashimiler, nigiriler, maki ve roll’ler yer alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın