Sirha İstanbul, Horeca sektörünü Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde buluşturuyor

Restoran, otel ve yiyecek-içecek sektör profesyonellerine yönelik, uluslararası düzeyde seçkin ve kapsamlı bir organizasyon olan, Türkiye’nin zenginliklerini dünya mutfakları ile buluştururken, dünya mutfaklarındaki yenilikleri de Türkiye’de sergileyen Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, 18 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında misafirleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gastronomi sektörünün önemli buluşması Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, bu yıl 18 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında yeni yeri olan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. Pandemi nedeniyle 2020 yılında gerçekleştirilemeyen fuar, Türkiye’deki 8.yılında sektör profesyonellerini, firmalara vizyon katacak yenilikler ve teknolojilerle buluşturacak.

GL Events Exhibitions Türkiye Genel Müdürü Gülperi Erkanlı 2020’de pandemi nedeniyle GL Events Exhibitions olarak, global boyutta, faaliyet gösterdikleri ülkelerde dijital olarak çok sayıda fuar ve B2B platformları sunarak, çalışmalarını çeşitlendirdiklerini belirterek, “Kurumsal sloganımızda da olduğu gibi bizim işimiz “insanları bir araya getirmek” ve yeniden yüz yüze olabilecek olmak bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

Gıdadan pişirme ekipmanlarına, otel ve servis sektöründen paketlemeye kadar sektörün her alanından katılımcı firmayı ağırlayan Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, gastronomi sektörüne 360 derecelik bakış açısı getiriyor. Geleceğin trendlerini de öne çıkaran Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, yeni teknolojiler, malzeme ve ekipmanları tanıtacak, yeni iş modelleri konusunda ilham verici etkinlikler gerçekleştirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın