Host Summit gastronomi profesyonellerini 22 Nisan’da İstanbul’da buluşturacak

İstanbul yine ulusal ve uluslararası gastronomi iş dünyasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl ilk kez Sözen Organizasyon tarafından düzenlenecek olan Host Summit, yatırım dünyasının önde gelen isimlerini 22 Nisan’da Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da buluşturacak.

Sözen Organizasyon, Türkiye’de ve dünyada etki yaratan organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Host Summit projesi ile uluslararası gastronomi yatırımcılarını ve profesyonellerini İstanbul’da ağırlamaya hazırlanan proje, Türkiye’den de gastronomi iş dünyasının önde gelen isimlerini aynı platformda buluşturacak. 22 Nisan’da Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek olan Host Summit’in bu yılki teması “Metropol” olacak.

Alanında 20 profesyonel Host Summit’te yerini alacak

Gastronomi sektörünün her bir kademesine dokunarak gün boyu alanında uzman 20 konuşmacının oturumlarıyla devam edecek olan akış, yaratıcı panel konularıyla devam edecek. Gastronomi iş dünyasının kalbinin İstanbul’da atacağı Host Summit aynı zamanda ulusal ve uluslararası gastronomi iş dünyası arasında köprü kurmayı da amaç ediniyor.

Host Summit Hakkında:

Host Summit, daha önce Gastromasa, Gastroway ve GastroAntep organizasyonlarını hayata geçiren Sözen Organizasyon’un yeni projesi. Host Summit projesi ile uluslararası gastronomi yatırımcılarını ve profesyonellerini İstanbul’da buluşturmaya hazırlanan Sözen Organizasyon, böylelikle ulusal ve uluslararası gastronomi iş dünyası arasında köprü kurmayı amaç ediniyor. Dünyadaki trendler, sürdürülebilirlik ve gastronomi yatırımlarını ele alacak olan Host Summit, ilk yılında “metropol” temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak. Sektörü ileriye taşımayı kendine misyon edinen Host Summit’in hedef kitlesi ise; işletmeciler, yatırımcılar, otel genel müdürleri, zincir restoran ve brasserie yöneticileri, F&B müdürleri ve sektörün kanaat önderleri olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın