Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da yeni atama

Kalpten gelen Asya misafirperverliği ile hizmet veren ve bu sene 50. yılını kutlayan Shangri-La Hotels and Resorts’un, Boğaz’ın kalbinde zamansız zarafeti simgeleyen oteli Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un İnsan Kaynakları Direktör Yardımcılığı görevine sektörde 15 yılı aşkın deneyimi ve başarılı kariyeri ile bilinen Seda Boybeyi atandı. 

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’taki Boğaz’a nazır konumunda, Asya ve Türk misafirperverliğinin mükemmel birleşimini sunan Shangri-La Bosphorus, Istanbul; İnsan Kaynakları departmanında değişiklik yaparak İnsan Kaynakları Direktör Yardımcılığı görevine turizm sektöründe 15 yılı aşkın süredir devam eden başarılı kariyeri ile bilinen Seda Boybeyi getirildi.

Turizm İşletmeciliği ve İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Seda Boybeyi, iş hayatına 2007 yılında Çırağan Palace Kempinski’de İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı olarak başladı. Daha sonra Swissôtel Bosphorus, İstanbul’un İnsan Kaynakları ekibinde yer alan Boybeyi, 2013 yılında Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un açılış ekibine dahil olarak otelin İnsan Kaynakları bölümünde çeşitli görevlerde bulundu. Boybeyi, son üç yıldır Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini  başarıyla yürütmekteydi.

Sosyal Medya'da Paylaşın