Monochrome’da günün her saati kahve ve tatlı keyfi

Brasserie konseptine özgün bir anlayış getiren Monochrome, farklı demleme metotları ile hazırlanan zengin kahve çeşitleri ve tatlı menüsü ile misafirlerini keyifli ortamında ağırlıyor.

Monochrome’un tatlı menüsünde yer alan lotus kreması ve lotus bisküvisi ile hazırlanan Lotus Cheesecake ve özel peynirli mus kreması ile hazırlanan Oreo Cheesecake, lezzetleriyle farklarını ortaya koyuyor.Monochrome’un özel reçetesi ile hazırlanan Tiramisu ise kahve yanında lezzetli bir eşlikçi olarak öne çıkıyor. Menünün diğer dikkat çeken alternatifleri ise Çikolatalı Supangle, Çilekli ve Limonlu Tart.

Kahve ve tatlı ikilisinde iddialı bir çeşitlilik sunan Monochrome, günün her saatinde keyifli bir mola vermek isteyenler için Yapı Kredi bomontiada’da vazgeçilmez bir durak oluyor. Türk Kahvesi’nden Americano’ya, Filtre Kahve’den Karamel Frappe’ye, Ahududulu Mocha’dan Duble Espresso’ya kadar uzanan kahve çeşitleri, kahve tutkunlarını fazlasıyla memnun ediyor. Son zamanların gözde akımı, üçüncü dalga kahve severleri de unutmayan Monochrome, Aeropress, Chemex, Cold Brew, V60 Drip ve Syphon Coffee çeşitleri ile öne çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın