Yeni nesil meyhane Buselik fark yaratmaya devam ediyor

Türk, Sefarad ve Rum lezzetlerini keyifli mekanlardaki şık sofralarda sunan Buselik’te misafirleri yeni tatlar, benzersiz lezzetlerle bekliyor.

Günümüzün meyhane kültürünü Fenerbahçe, Anadolu Hisarı, Tünel ve Moda Teras’ta bulunan şubelerinde sunan Buselik, misafirlerini kışa özel yeni lezzetlerle karşılıyor. Kış mevsiminin ürünlerini zamanında sunabilmek için menüsü güncellenen meyhaneye, dost sohbetlerini daha da tatlandıracak seçenekler geliyor.

Buselik’te birbirinden güzel seçenekler, güzel anlara eşlik etmek için menüde yer alıyor. Yemeklere ve sohbetlere eşlik edecek mezeler, zeytinyağlılar, ara sıcaklar, salatalar; kırmızı etten balığa çeşit çeşit ana yemekler ve günü taçlandıracak tatlılar Buselik menüsünü oluşturanlardan.

Yenilenen kış menüsünde ise şekli ve sunumuyla fark yaratan Topik, Taze Domates ve Sarımsaklı Kaya Koruğu mezelere yeni eklenenlerden. Yaprak sarma, kış menüsünde sevilen meyveyle buluşuyor ve Vişneli Yaprak Sarma olarak misafirlere sunuluyor.

En güzel salata malzemelerinin özenle doğranarak bir araya geldiği ve farklı tatlarla zenginleştirildiği Balıkçı Salatası masaları şenlendiriyor. Kalamar Izgara ve Narenciye Soslu Izgara Enginar Kalbi yeni menüde en sevilenlerden olmaya aday. Efsane tat yaratan Hamsili Pilav da ana yemekler arasında bu kış boyunca yer alacaklardan.

Tatlı menüsüne de iki yeni seçenek ekleniyor. Hazırlanırken kullanılan teknikle öne çıkan Nar Suyunda Ayva Tatlısı, kaymak ve ceviz ile servis ediliyor; Pekmezli Kabak Tatlısı ise ona çok yakışan tahin ve kaymak ile sunuluyor.

Usta şeflerin tariflerini ve zarif lezzetleri şık sofralara taşıyan Buselik, akşam saatlerini keyifli geçirmek isteyenleri, haftanın her günü bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın