Yusuf Kızılırmak, Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un yeni Executive Şef’i oldu

Sektörünün deneyimli profesyoneli Yusuf Kızılırmak, Six Senses Kocataş Mansions İstanbulun yeni Executive Chef’i oldu.

Kariyerini yurt içi ve yurt dışında, uzun yıllara dayanan deneyimi ve birçok kıymetli ödülle taçlandıran Yusuf Kızılırmak, Nisan 2022 itibariyle Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Executive Chef’i oldu.

Türk ve uluslararası mutfaklarda ustalaşan Yusuf Kızılırmak, kariyerine Türkiye’de Wow Hotel’de başladı. Daha sonra yurt dışı deneyimi edinerek, Dubai’deki Grand Hyatt Hotel’de ve The Ritz Carlton Hotel Almaty’de görev aldı. 2019 yılından itibaren Türkiye’deki kariyerine Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Fairmont Quasar İstanbul ve Mandarin Oriental Bosphorus’da devam eden başarılı şef, Nisan 2022 itibariyle Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Executive Chef’i olarak göreve başladı.

Kariyeri boyunca; Chaine Des Rotisseurs’dan altın ve bronz madalya, 2012’de Almanya’da düzenlenen IKA Mutfak Olimpiyatları Yarışması’ndan bronz madalya ve 2016’da İstanbul Gastronomi Festivali’nden gümüş madalya olmak üzere birçok ödülle dönen usta şef; girişimci kişiliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kızılırmak, kendine öz tarzı ve teknikleriyle yerel tatları harmanlayarak yarattığı mükemmel lezzetler ve teknik karışımlar ile ön plana çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın